Norbi – psi dzieciak w tarapatach – walczymy o sprawność! Pilna poMOC potrzebna CITO!

Mamy

1511.00 zł

pies
potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 32

Koniec zbiórki: 10.12.2019

Norbi i jego brat trafili do domu Pani Ireny z ulicy. To dwa porzucone szczeniaki, które znalazły bezpieczny kąt u Pani Ireny, emerytki spod Warszawy. Pani Irena ma ogromne serce i nie umie przejść obojętnie nad nieszczęściem, żadnego stworzenia. Dlatego w jej domu mieszkają już 4, również przygarnięte kotki.

Norbi00Norbi to niesforny szczeniak, mały dzieciak, którego wszędzie pełno. Niestety 15 listopada jego ciekawość i radość życia przysporzyły mu bólu i zagroziły dożywotnim kalectwem. A przecież to dopiero dzieciak... Dzieciak u progu życia. Norbi wybiegł na ulicę przez uchyloną bramę. Brama został otwarta na chwilkę, ale ta chwilka wystarczyła aby stało się najgorsze. Malucha potrącił samochód.

Pani Irena natychmiast zabrała szczeniaka do lekarza weterynarii, gdzie po zrobieniu koniecznych badań, okazało się, że psiak ma złamaną prawą kość biodrową i kulszową, a jedynym ratunkiem jest operacyjne złożenie połamanych kości. Oczywiście, jeśli chcemy aby ten maluch był jeszcze w pełni sprawnym psem. A chcemy – prawda?

 

Norbi01OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Pani Irena stanęła przed bardzo trudną sytuacją, jako emerytka, która ma pod opieką aż 6 zwierząt, nie może wyłożyć blisko 5 tysięcy złotych na leczenie maluszka...

Z pomocą Pani Irenie przyszła lecznica Marysin, w której lekarz zgodził się operować Norbiego całkowicie za darmo! Za co serdecznie dziękujemy. Jedyne co pozostaje, to opłacenie kosztów niezbędnych badań, leków, opatrunków oraz hospitalizacji. Ten koszt to ok. 1800 zł.

Bardzo prosimy o poMOC!

 

NASZ CEL: 1500 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • piątek
  13 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 50 zł
 • czwartek
  12 grudnia
  Helena wpłacił/a 10 zł
 • niedziela
  08 grudnia
  Marta Moskwik wpłacił/a 100 zł
 • sobota
  07 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 50 zł
 • sobota
  07 grudnia
  pawel lewandowski wpłacił/a 1 zł
Brak Raportu
Mamy

1511.00 zł

potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 32

Koniec zbiórki: 10.12.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.