Historia

Akcja “Zaginął Dom” powstała w październiku 2010 roku z inicjatywy Agencji GREY oraz Fundacji Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva!

Jej celem od początku była pomoc w ratowaniu zwierząt osób, które nie są związane z żadną organizacją, a jednak mają pod swoją opieką zwierzęta, które wymagają intensywnej opieki, przede wszystkim leczenia.

Szybko okazało się, że nasza akcja wypełniła lukę w obszarze charytatywnych działań na rzecz zwierząt, a mianowicie pomoc w leczeniu zwierząt pod opieką najuboższych ludzi.

Dzięki organizowanym przez nas zbiórkom, mogliśmy ratować i nadal ratujemy życie oraz zdrowie zwierząt osób najuboższych. Oczywiście nigdy nie odwróciliśmy się od osób, które prowadzą domy tymczasowe, każdy może założyć u nas zbiórkę i zbierać pieniądze na leczenie zwierząt.

Obecnie, 2019 rok, akcja przechodzi gruntowna reorganizację. Zmiany również obejmą nową nazwę, która lepiej będzie oddawała charakter naszych działań.

C.D.N.

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.