Aira- paraliż, operacja, a teraz długa rehabilitacja… POMÓŻ SUNI STANĄĆ NA ŁAPKI!

Mamy

5183.00 zł

pies
potrzebujemy

5000.00 zł

Darczyńcy: 48

Koniec zbiórki: 29.11.2019

Aira02Aira została adoptowana ze schroniska w 2012 roku. Całkiem dobry początek historii, musicie przyznać, pies znajduje swój wymarzony dom i ukochanego człowieka. Powinniśmy tu napisać- …i żyli razem długo i szczęśliwie. Niestety, życie to nie bajka, a sama miłość nie jest walutą, która mogłaby opłacić leczenie ukochanego pupila… Dlatego by ta historia miała swój happy end, potrzebujemy waszej poMOCY! Ratujcie z nami Przyjaciela, ratujcie Airę…

Aira jest jednym z trzech adoptowanych przez Panią Martynę psiaków, którym stworzyła cudowny dom, otaczając je miłością i opieką. Jednym z nich jest Draga, 13-letni, doświadczony przez życie pies, który od dłuższego już czasu wymaga stałego leczeni i przyjmowania leków (alergik, podatny na notoryczne infekcje uszu, problemy z tarczycą).

Jest również 9-letnia suczka Boni, która stanowi trudny przypadek behawiorystyczny, jako szczeniak przetrzymywana w bardzo złych warunkach przez pierwszych „opiekunów”.

Aira01Pani Martyna i jej bliscy kochają swoje psy ponad wszystko i zawsze stawiają ich zdrowie na pierwszym miejscu, jednak choroba Airy z którą przyszło im się teraz zmierzyć przerasta ich możliwości finansowe. Doszło do paraliżu. Opiekunowie bez zastanowienia ruszyli na ratunek suni, która w ciągu 24 h była już operowana.

OPIS LEKARSKI AIRY >>TUTAJ<<

Aira codziennie jest wożona na konsultacje, dostaje niezbędne leki. Póki co wymaga opieki przez całą dobę, dochodzi do siebie. Za tydzień-dwa w zależności od tego na co pozwoli jej stan sunia rozpocznie rehabilitację, która pomoże jej stanąć na łapki. Aira to wspaniały, energiczny pies, wierzymy, że niebawem odzyska sprawność fizyczną.

Podczas badania RTG stwierdzono początki spondylozy- to mogące pojawić się wraz z wiekiem zwyrodnienia kręgosłupa, stawów międzykręgowych i więzadeł. Na pewno będzie musiała być w tym kierunku kontrolowana. Kochani, musimy pomóc w opłaceniu operacji i rehabilitacji Airy! Liczymy bardzo mocno na waszą poMOC, każda złotówka ma tutaj ogromne znaczenie…

Aktualizacja 04.11.2019

Aira101U Airy sinusoida… 25 października został wyjęty cewnik. Niestety Aira nie zaczęła samodzielnie oddawać moczu, więc na drugi dzień pod narkozą został założony nowy cewnik. Pojawił się krwiomocz, sunia dostała antybiotyk przeciwzapalny na pęcherz oraz lek osłonowy. Ma za sobą również konsultację u fizjoterapeuty, opiekunowie uczyli się jak ćwiczyć z Airą w domu, masować łapki.

Wykonano zabieg akupunktury mający na celu pobudzenie układu nerwowego. Kilka dni temu podczas kontroli lekarz usunął szwy pooperacyjne. Rehabilitację Aira zaczyna dzisiaj od serii łączonych zabiegów laseroterapii i pola magnetycznego. Bardzo prosimy was o wsparcie!

Wasza poMOC ma MOC!

Aktualizacja 12.11.2019

Aira000Za Airą już 5 wizyt rehabilitacyjnych, każda z nich trwa około  2,5 godziny. Podczas każdej wizyty: laseroterapia, elektroterapia, krótki marsz na bieżni (oczywiście ze wsparciem podwieszeniem tyłu), lampa sollux + masaż na każda łapkę, 30 min pole magnetyczne. Sporo tego, ale robimy wszystko by Aira jak najszybciej stanęła na łapki po operacji. Przed nią kolejne 5 zabiegów w ramach pierwszej serii. To wszystko wiąże się z ogromnymi kosztami… PROSIMY WAS O WSPARCIE!

Aira czuje się dobrze i dzielnie znosi wszystkie ćwiczenia, jedna łapka jest zdecydowanie silniejsza i od samego początku ma lepsze rokowania ale drugą tez intensywnie ćwiczy, również w domu więc mamy nadzieję, że niebawem nadrobi zaległości.

W miejscu gdzie były szwy pojawił się krwiak (nagromadził płyn), który został ściągnięty i póki co nie pojawia się ponownie. Aira potrzebuje waszych kciuków, dopingu, ale przede wszystkim wpłat na zbiórkę by mogła kontynuować rehabilitację…

NASZ CEL: 5000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • poniedziałek
  30 grudnia
  Darowizna od użytkowników Facebooka wpłacił/a 182 zł
 • wtorek
  17 grudnia
  Piotr Dec wpłacił/a 5 zł
 • niedziela
  15 grudnia
  ELŻBIETA GRAJNY-OLBROMSKA wpłacił/a 20 zł
 • poniedziałek
  09 grudnia
  Agata Rafalska wpłacił/a 5 zł
 • sobota
  16 listopada
  Marcin Olczak wpłacił/a 10 zł
Brak Raportu
Mamy

5183.00 zł

potrzebujemy

5000.00 zł

Darczyńcy: 48

Koniec zbiórki: 29.11.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.