Mięta WALCZY O ŻYCIE, MUSIAŁA MIEĆ PILNIE PRZETOCZONĄ KREW! URATUJ KOTECZKĘ!

Mamy

499.00 zł

pies
potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 18

Koniec zbiórki: 08.12.2019

MietaRPMięta część swojego życia spędziła na ulicy. Została zgłoszona fundacji w momencie kiedy na jej ratunek był już ostatni dzwonek. Trafiła do przychodni na leczenie. Niestety, w jej organizmie zaszły już zmiany, które ciężko byłoby odwrócić. Na pierwszy rzut oka widać, że kotka ma uszkodzone oczko - z tym już się nie da dużo zrobić, to stary uraz. Niestety, najgorsze jest to, co w środku kota, czego nie widać. Koteczka cierpi bowiem na niewydolność nerek.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Jakimś cudem udało się tej bidzie znaleźć dom tymczasowy, w którym mieszka cały czas. Jest zaoiekowana i kochana. Niestety, Mięta wymaga bardzo regularnej opieki weterynaryjnej z powodu tych nieszczęsnych nerek. 

Kroplówki, leki, suplementy, wizyty u specjalisty. Trochę tego jest.  Zwracamy się więc z prośbą o poMOC i wsparcie leczenia tej przesympatycznej kici!

Aktualizacja 27.11.2019

MietaTransfuzjaMięta miała niestety poważne załamanie. Po wykonaniu badań krwi okazało się, że ma bardzo złe wyniki i konieczne jest przetoczenie. Lekarze zamówili jednostkę i wykonano transfuzję. Kotka niestety tylko na bardzo krótko poczuła się lepiej. Kolejne badania i wyniki krwi pokazują, że kotka nie czuje się dobrze Niestety, krew trzeba bylo zamówić z banku krwi, a kocia krew nie jest tania...

Koszty leczenia Mięty, w zasadzie teraz już ratowania jej, bardzo wzrosły. Nie mamy szansy pokryć ich na ten moment. Prosimy o poMOC!

 

NASZ CEL: 2500 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

 

Darczyńcy

 • wtorek
  10 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 29 zł
 • poniedziałek
  09 grudnia
  Agata R wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  05 grudnia
  Maki wpłacił/a 40 zł
 • czwartek
  05 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 50 zł
 • wtorek
  03 grudnia
  Weronika wpłacił/a 22 zł
Brak Raportu
Mamy

499.00 zł

potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 18

Koniec zbiórki: 08.12.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.