Saba i Pusia- ile kosztuje szczęście i zdrowie? Czasem wystarczy 500 zł...

Mamy

805.00 zł

pies
potrzebujemy

500.00 zł

Darczyńcy: 13

Koniec zbiórki: 31.07.2019

Jeden schorowany człowiek,  o wielkim sercu, trzy uratowane psy i trudna walka z losem. Są tacy ludzie, którzy na pomoc zasługują szczególnie, choć wstyd im o nią prosić. Taką osobą jest Pani Agnieszka. Kochani, musimy zebrać "tylko" i "aż" 500 zł... Pomożecie?

Pani Agnieszka jest samotną, schorowaną kobietą po kilku operacjach ortopedycznych. Znajduje się pod stałą opieką opiekunki medycznej. Utrzymuje się z maleńkiej renty socjalnej. Jest też wrażliwą i kochającą opiekunką swoich psów- wszystkie zostały prze nią przygarnięte, niektóre zostały jej podrzucone. Dwie suczki- Pusia i Sabcia oraz znaleziony 3 tygodnie temu w kartonie półtora miesięczny szczeniaczek Lucek. Pół roku temu ktoś jej podrzucił Lejdi- maleńką suczkę, którą pani Agnieszka sama zaszczepiła, odrobaczyła, a później znalazła jej dom. Pani Agnieszka nigdy nie prosiła o pomoc, aż do tej pory- wszystkie jej pieski są zadbane, wesołe, odkarmione, regularnie szczepione i odrobaczane oraz zaczipowane.

2 suczki i samiec w domu = możliwe szczeniaki więc pani Agnieszka chce wysterylizować sunie, a w przyszłym roku Lucka. Załatwiliśmy jej darmowe sterylki finansowane przez miasto, ale przed zabiegiem trzeba zrobić badanie krwi. Ze względu na to, że budżet kobiety wyczerpał się, bardzo dużo pochłonęła profilaktyka Lucka, pani Agnieszka poprosiła nas o pomoc w opłaceniu koniecznego badania krwi. Pomożecie? Potrzebujemy „tylko” i „aż” 500 zł…

NASZ CEL: 500 zł

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • czwartek
  25 lipca
  Darowizna od użytkowników Facebooka wpłacił/a 495 zł
 • niedziela
  21 lipca
  Kasia wpłacił/a 10 zł
 • niedziela
  21 lipca
  wpłacił/a 50 zł
 • sobota
  20 lipca
  jolanta wpłacił/a 100 zł
 • sobota
  20 lipca
  wpłacił/a 10 zł
Brak Raportu
Mamy

805.00 zł

potrzebujemy

500.00 zł

Darczyńcy: 13

Koniec zbiórki: 31.07.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.