Older- CAŁE ŻYCIE BYŁ PSEM WODOCIĄGÓW... PIERWSZY RAZ KTOŚ SIĘ NIM OPIEKUJE...

Mamy

2504.00 zł

pies
potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 43

Koniec zbiórki: 30.04.2020

Dziadeczek Older trafił do schroniska zmęczony i przemarznięty. Po tym jak położył się w boksie ciepłej kwarantanny zasnął na długie godziny, wydawać by się mogło, że dni. Czekał na śmierć. Nic go nie interesowało. Bolały łapki i kręgosłup. Nie podnosił się. Wszystkim trudno patrzyło się na pogodzonego z losem psa, który zawsze był niczyj, nigdy nikt o niego nie dbał. 
 
Older00A jednak postanowiliśmy zawalczyć. Older znalazł dom tymczasowy. Początki były trudne. Psiak nie chciał dać się dotykać i głaskać. O obroży czy szelkach nie było mowy. O weterynarzu zapomnieliśmy na kilka tygodni.  Ale jest lepiej. Older chodzi na spacery. Zaprzyjaźnił się ze swoją tymczasową opiekunką i jej mamą. Uśmiecha się, choć zębów prawie nie ma. Merda ogonkiem, choć nigdy nie spotkało go nic dobrego ze strony ludzi. Skąd w nim tyle wiary w człowieka. Skąd taka miłość? Już od dawna wiadomo, że miłości możemy się uczyć się od zwierząt i Older jest tego doskonałym przykładem.  Teraz nie możemy go zawieźć. Older potrzebuje badań i dobrej jakości karmy.  Na liście mamy: badania krwi, USG jamy brzusznej, RTG, badanie serca, biopsja guza na żuchwie, który wypchnął zęby, czyszczenie zębów.
Potem pewnie będą kolejne zabiegi, ale po kolei.
 
W końcu to psiak, który już wiele przeszedł, a jednocześnie NIGDY nie był u weterynarza. Większość tych badań musimy zrobić w częściowej narkozie, ponieważ Olderek jest tzw. psem nieobsługiwalnym. Szacowane koszty to 2500 zł. Older ma tylko nas. Wiemy, że teraz zaczyna się życie, na jakie zasłużył. Jest kochany i zadbany. Zaopiekowany pod każdym względem. Ktoś go kocha, ktoś czuwa nad nim. Przykrywa nocą jak chłodniej, choć Older śpi przy kaloryferze. 
 
Dlatego błagamy Was o pomoc! Działamy dzięki Wam. Takie szczęśliwe zakończenia są dla nas i dla Was najlepszą nagrodą.
 
NASZ CEL: 2500 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

 
 

Darczyńcy

 • niedziela
  03 maja
  Joanna Hebda wpłacił/a 50 zł
 • piątek
  01 maja
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
 • czwartek
  30 kwietnia
  Wioleta Bojaryn wpłacił/a 100 zł
 • środa
  29 kwietnia
  Ewelina Szcześniak wpłacił/a 45 zł
 • środa
  29 kwietnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

2504.00 zł

potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 43

Koniec zbiórki: 30.04.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.