Mała Glucia potrzebuje naszej pomocy!

Mamy

2189.00 zł

pies
potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 40

Koniec zbiórki: 31.12.2022

Glucia to malutka, około 16 tygodniowa kotka przywieziona do Warszawy z Kutna, bezdomna od urodzenia. Wiemy że żyła w stadzie razem z innymi kotami. 

24 lipca kotka zaczęła mieć objawy neurologiczne. Kiwająca się główka, niezborność ruchowa, problemy z jedzeniem. Na szczęście, na miejscu trafił się człowiek, który nie przeszedł obojętnie i zabrał małą do weterynarza.

Glucia była straszliwie zaniedbana, dlatego najpierw została najpierw odpchlona i odrobaczona i następnie pobrano jej także krew w kierunku chorób - neosporozy i toksoplazmozy. Kolejnym krokiem była już wizyta u specjalisty.   

27 lipca mała udała się do znanego neurologa - doktora Jacka Sobczyńskiego. Zostały zlecone kolejne badania - rozszerzona morfologia i zbiórka kału. Glucia dostała też nowe leki.

Po 5 tygodniach antybiotykoterapii malutka czuje się znacznie lepiej. Niestety, objawy całkowicie nie ustąpiły. Glucia ma dalej delikatne problemy z równowaga ciała i kiwaniem główki, jednak zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy i w niczym jej to nie przeszkadza.

Kotka ma nieskończone pokłady energii i zachowuje się jak typowy dla swojego wieku kociak. Kocha bawić się piłeczkami i gonić za wędką. Pięknie tez korzysta z kuwety i nie ma problemu z czystością.

Lekarze żeby być 100% pewni, że udało nam się lekami zapanować nad stanem zapalnym i problemy z koordynacja są obecnie jedynie skutkiem ubocznym przebytej choroby, rekomendują wykonanie rezonansu magnetycznego, aby wykluczyć zmiany w główce.

Prosimy, pomóżcie nam uzbierać środki na dokończenie leczenia Gluci!

 

Darczyńcy

 • wtorek
  13 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • sobota
  03 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 30 zł
 • niedziela
  20 listopada
  Donator anonimowy wpłacił/a 30 zł
 • piątek
  11 listopada
  Agata wpłacił/a 50 zł
 • czwartek
  10 listopada
  Aleksandra wpłacił/a 34 zł
Brak Raportu
Mamy

2189.00 zł

potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 40

Koniec zbiórki: 31.12.2022

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.