LULEK - ZAPOMNIANY PIES Z PADACZKĄ BEZ ŻADNYCH SZANS! Czy damy radę utrzymać go w hotelu i kupić leki?

Mamy

110.00 zł

pies
potrzebujemy

1400.00 zł

Darczyńcy: 7

Koniec zbiórki: 07.05.2020

Lulekr00

Lulek to psiak, który kilka lat spędził w schronisku. Lękliwy ze skłonnościami do autoagresji, bez żadnych szans na adopcję. Postanowiliśmy zabrać go do hotelu. To było może 4 lata temu. Od tamtego czasu mamy już diagnozę - Lulek ma padaczkę. Wrodzoną. Bez szans na całkowite wyleczenie, ale leki pomagają i ataki są w miarę rzadkie. Lulek w hotelu otworzył się. Nieźle odnalazł się w stadzie i można powiedzieć, że jest szczęśliwy. Na pewno ma świetną opiekę, choć nie jest to domek stały.
 
Przede wszystkim co miesiąc oprócz leków musimy opłacić jego pobyt w hoteliku dla zwierząt, który on traktuje już jak dom. Miesięczny koszt utrzymania Lulka to około 350 zł. Niby niewiele, ale przy 15 psach w hotelach jest to dla nas kwota zaporowa.
 
Darczyńcy już dawno przestali wspierać Lulka. Ma tylko kilka osób, które wciąż pamiętają i którym jesteśmy bardzo wdzięczni.  Po cichu marzymy, że Lulek kiedyś znajdzie dom stały, ale teraz martwimy się o jego przyszłość w hotelu. Bez pieniędzy nie pomożemy mu... On ma tak naprawdę tylko Was. Pomożecie?
 
NASZ CEL: 1400 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • niedziela
  10 maja
  Donator anonimowy wpłacił/a 5 zł
 • sobota
  09 maja
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • sobota
  09 maja
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  07 maja
  Honorata S wpłacił/a 25 zł
 • niedziela
  03 maja
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
27 Maj 2020
Lulek uzbierał na niecałe pudełko leków (koszt 400 zł, lek pexion duże opakowanie). Opiekunowie z hotelu już dobrze poznali jego ataki i wiedzą dokładnie jak mają reagować kiedy się pojawi, dzięki temu Lulek może szybko wrócić do siebie. Gdyby ktoś chciał wesprzeć Lulka to prosimy o kontakt z grupą Tylko Przyjaciele Zwierząt. :)
Mamy

110.00 zł

potrzebujemy

1400.00 zł

Darczyńcy: 7

Koniec zbiórki: 07.05.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.