Erys – 5 miesięczna koteczka – czy zostanie kaleką? Pomóżmy malutkiej uratować łapkę...

Mamy

678.00 zł

pies
potrzebujemy

2200.00 zł

Darczyńcy: 6

Koniec zbiórki: 03.05.2020

Erys00Erysa to 5 miesięczna koteczka, ofiara braku sterylizacji, niechciany miot rozdawany na ulicy, każdemu kto wyciągnął ręce. Niestety taki widok to ciągle częsta praktyka w Polsce, nawet w Warszawie... Tak właśnie na Erys trafił Mykhailo, młody student mieszkający obecnie w Warszawie. Mykhailo zrobiło się żal kociaków, tak bezrefleksyjnie rozdawanych każdemu kto się zatrzymał. Nie wiedział co z tym zrobić, jak pomóc maluchom, ale wiedział, że może pomóc chociaż jednej, małej czarnej dziewczynce, na którą jakoś nie było chętnych. Bojąc się aby wieczorem kicia nie znalazła się na ulicy, zabrał malutką do siebie.

Erys okazała się niezwykle wdzięczną i kochającą towarzyszką, ale też psotną, rozbieganą łobuziarą. Uwielbia się bawić, skakać, wszędzie jej pełno.

Podczas właśnie takich wygłupów doszło do nieszczęścia- Erys w rozbiegu wskoczyła na stół, na którym nie dała rady wyhamować i... spadła z drugiej strony tak nieszczęśliwie, że już nie mogła się podnieść.

Erys01Mykhailo na początku nawet nie wiedział co się stało, ale po chwili wiedział, że jest źle. Razem z kolegą, który lepiej mówi polsku, pojechali do najbliższej lecznicy, gdzie wykonano prześwietlenie RTG. Badanie wykazało, że kotka doznała złamania kości udowej w połowie trzonu z przemieszczeniem, bez odłamowe. Konieczna była natychmiastowa konsultacja ortopedyczna, operacja i... pieniądze... Których student utrzymujący się ze stypendium oraz wsparcia rodziny, po prostu nie ma...

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Mykhailo przyjechał do nas osobiście prosić o pomoc. Nie mogliśmy odmówić. Koteczka bardzo cierpiała, operacja był konieczna by ratować to małe kocie dziecko.

Malutka jest już po operacji, mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze się goić. Potrzebujemy też pieniędzy 2 200 zł na opłacenie kosztów badań, leków i samej operacji, a także wizyt pooperacyjnych. Za ok. 3 miesiące konieczna będzie reoperacja wyjęcia szyny. Malutka cały czas rośnie, dlatego trzeba będzie usunąć szynę kiedy już kość się zrośnie. Bardzo prosimy o pomoc!

NASZ CEL: 2200 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • niedziela
  29 marca
  Donator anonimowy wpłacił/a 200 zł
 • niedziela
  22 marca
  Marcin Olczak wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  19 marca
  Donator anonimowy wpłacił/a 40 zł
 • sobota
  14 marca
  Donator anonimowy wpłacił/a 35 zł
 • sobota
  14 marca
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

678.00 zł

potrzebujemy

2200.00 zł

Darczyńcy: 6

Koniec zbiórki: 03.05.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"831630.45"}] [{"count":"506"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.