BARY ZNALEZIONY W SZCZERYM POLU Z ŁAŃCUCHEM NA SZYI BŁAGA O WSPARCIE NA HOTEL! Ma tylko nas...

Mamy

1541.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 25

Koniec zbiórki: 15.05.2019

Kilka tygodni czekał na swojego "właściciela" w szczerym polu, miał kawałek łańcucha na szyi. Mimo średniego życia liczył, że jego opiekun wróci i zabierze go znowu na łańcuch. Do życia jakie zna, nawet najgorszego na świecie…


Na szczęście spotkał na swojej drodze Panią Kasię, która pomogła mu na nowo zaufać ludziom. Potem było już tylko lepiej. Udało się go złapać. Niestety czekały go Wojtyszki- psie piekło na ziemi. Zdecydowaliśmy się wziąć go pod opiekę nie mając grosza na jego utrzymanie. Zamieszkał w hotelu - nie było wyjścia. Przecież nie mógł jechać do Wojtyszek - tam poznałby najciemniejszą stronę psiego życia... W hotelu się otworzył, zaczął merdać ogonkiem i przychodzić na przytulanie. Ten wielki psiak, który pokazywał zęby przy łapaniu okazał się wielkim misiem. Najsłodszym na świecie! To wspaniały psiak...

Powoli zaczynamy marzyć o domu dla niego - takim na zawsze, odpowiedzialnym i kochającym. Niestety utrzymanie w hotelu kosztuje - 300 zł miesięcznie, dodatkowo musimy zebrać środki na jego kastrację, odrobaczenie, szczepienia. Musimy o niego zadbać, przecież ma tylko nas. Z każdym dniem jego długi rosną, nie wiemy, czy ta historia zakończy się szczęśliwie, ale musimy zrobić wszystko, żeby tak było... Teraz jedynym ratunkiem dla niego i dla nas jest wsparcie od Was!

Każdy grosz się liczy! Twoja poMOC ma MOC!

NASZ CEL: 2000 zł

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • niedziela
  16 czerwca
  Karolina wpłacił/a 150 zł
 • czwartek
  06 czerwca
  ewa wpłacił/a 20 zł
 • niedziela
  02 czerwca
  Anna wpłacił/a 100 zł
 • czwartek
  30 maja
  Magdalena wpłacił/a 40 zł
 • czwartek
  30 maja
  Natasza wpłacił/a 10 zł
4 Paź 2019
Bary zamieszkał w domu pod Warszawą jakiś czas temu. Ma się świetnie. :) Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili!  
Mamy

1541.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 25

Koniec zbiórki: 15.05.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"769091.56"}] [{"count":"459"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.