Emma- zerwane więzadło, ból i mało czasu... PROSIMY O POMOC!

Mamy

2363.00 zł

pies
potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 20

Koniec zbiórki: 13.04.2020

Emma00Emma to suczka, która bardzo, bardzo długo miała pod górkę. Poznaliśmy ją jako bezdomną sunie, która koczowała na polu ze swoimi szczeniakami. Niestety, nie dawała się złapać, uciekała, bała się ludzi. Któregoś dnia ktoś otruł jej dzieci.. Udało się uratować tylko jednego, drugi zmarł na naszych rękach.. W końcu udało się złapać Emme.

Trafiła do przychodni, a potem do hoteliku, gdzie na dom czekała aż 3 lata! Domek się znalazł. Najlepszy pod słońcem. I teraz domek Emmy poprosił nas o pomoc. Emma ma zerwane więzadło krzyżowe w łapce, a opiekunowie są w trudnej sytuacji.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Operacja będzie dość droga, ale to jedyna droga żeby Emma żyła bez bólu i była sprawna.

Operacja zbliża się wielkimi krokami - będzie 20 lutego. To bardzo mało czasu, żeby uzbierać potrzebne środki. Dlatego błagamy Was o pomoc i wsparcie. Emma bardzo na Was liczy…

Aktualizacja 23.02.2020

Emma02Kochani, Emma jest już po operacji. Wszystko poszło dobrze, przed nią rekonwalescencja, rehabilitacja i mamy nadzieję szybki powrót do pełni sił. Niestety nie zebraliśmy nawet połowy potrzebnej kwoty, a czasu na spłatę długu w lecznicy mamy mało... Bardzo, bardzo prosimy was o poMOC! Otworzycie swoje serca dla Emmy?

 Aktualizacja 26.03.2020

Mimo, że od operacji minęło kilka tygodni Emma cały czas dochodzi do siebie. Łapka się zagoiła, ale sunia jeszcze kuleje. Dla ochrony nosi kołnierz. Łapka jeszcze się nie zarosła, troszkę to pewnie potrwa, ale Emma jest na najlepszej drodze do pełnej sprawności. Wychodzi na krótkie spacery i nieźle sobie radzi.

 NASZ CEL: 3000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • wtorek
  14 kwietnia
  Krzysztof Lewiński wpłacił/a 20 zł
 • poniedziałek
  13 kwietnia
  Emilia Rutkowska wpłacił/a 10 zł
 • niedziela
  12 kwietnia
  Adam wpłacił/a 30 zł
 • środa
  08 kwietnia
  Oucik wpłacił/a 2 zł
 • poniedziałek
  09 marca
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
14 Maj 2020
Emma chodzi i biega bez bólu dzięki Wam! Tak, dokładnie tak. Operacja, chociaż trudna, udała się w 100% i Emma wróciła do pełnej sprawności. DZIĘKUJEMY!
Mamy

2363.00 zł

potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 20

Koniec zbiórki: 13.04.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.