Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 671.

Kolin, psiak z pęcherzycą liściastą- ponownie potrzebuje pomocy!

Mamy

2767.00 zł

pies
potrzebujemy

5000.00 zł

Darczyńcy: 13

Koniec zbiórki: 13.10.2015

Pamiętacie Kolina? Psiak cierpi na rzadką chorobę immunologiczną skóry- pęcherzycę liściastą. Od chwili diagnozy trwa nieprzerwanie leczenie Kolina i walka o poprawę jakości jego życia. Wasza dotychczasowa pomoc i wsparcie pozwoliły wdrożyć u Kolina leczenie cyklosporyną.

Cyklsporyna jest lekiem, który wywołuje dużo mniej skutków ubocznych stosowania niż leki sterydowe, więc jest bezpieczniejsza w stosowaniu. Niestety minusem zastosowanego leku jest jego cena- koszt miesięcznej terapii cyklosporyną to w przybliżeniu ok. 500-600zł ( ze względu na potrzebę zastosowania wysokich dawek leku).

7 17Kolin bardzo dobrze zareagował na leczenie. Obecnie jego choroba już nie jest dla niego problemem, więc może zajmować się innymi problemami dnia codziennego- ostatnio zakochał się w suczce, czego efektem był długi strajk głodowy :) Kolin jest cudownym, pełnym życia psiakiem. Jego wygląd wywołuje różne reakcje ludzi... Bo Kolin nie jest małym, słodkim i puchatym psiakiem. To wojownik, o skórze utkanej z cierpienia. Historia jego walki zapisana jest w tych wszystki ranach i bliznach, które pokrywają jego ciało. Ten pies jest piękny w sposób nieoczywisty. Cytując klasyka "Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu..."

7 2Weterynarz, który ma pod swoją opieką Kolina tak opisuje obecny stan psiaka: „Niestety leki stosowane w przypadku choroby Kolina powodują bardzo duży spadek odporności- w efekcie każde, nawet małe skaleczenie może skończyć się bardzo dużą infekcją. Od czasu do czasu zmagamy się z przeziębieniami Kolina, chorobami opuszek ( na zdjęciu widać łapkę w opatrunku)- niestety w każdym przypadku leczenie trwa długo, rany goją się powoli- co wymaga ciągłej opieki, zmian opatrunku, dużej ilości leków i potrzeby wykonywania dodatkowych badań - np wymazów czy też RTG. Wiąże się to ze stałymi kosztami , które dodatkowo musimy doliczyć do kosztów leczenia cyklosporyną.”

Pieniądze zebrane w ostatniej zbiórce, staraliśmy się wykorzystać jak najlepiej, aby zapewnić Kolinowi komfort życia. Mamy nadzieję, że i tym razem uda się zebrać środki, które pozwolą na dalszą walkę z tą nieuleczalną chorobą. Kolin ponownie potrzebuje Waszej pomocy!

****

Aktualizacja 09.12.2015

W dniu dzisiejszym odwiedził nas Kolin. Psiak znowu zadziwił nas swoją radością życia, potrzebą kontaktu z ludźmi i chęcią zabawy. Jest CUDOWNY!
Niestety powód jego odwiedzin wesoły nie był... Znowu brakuje nam funduszy na cyklosporynę, czyli lek, który sprawia, że rany na ciele Kolina goją się, a futerko zaczyna odrastać...

Ze względu na trudną sytuację i ciągły brak funduszy, Kolin został skierwoany na konsultacje do innych lekarzy. Szukamy sposobu na to by można było leczyć Kolina tańszym kosztem... Czy to będzie możliwe poinformujemy Was już niedługo!

W walkę o życie Kolina włączyła się Fundacja Znajdki za co z całego serca dziękujemy!

Nasz cel: 5000 zł

Darczyńcy

 • piątek
  01 lipca
  Monika wpłacił/a 50 zł
 • niedziela
  12 czerwca
  wpłacił/a 5 zł
 • sobota
  12 marca
  Izabela wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  28 stycznia
  wpłacił/a 50 zł
 • czwartek
  17 grudnia
  Justyna wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

2767.00 zł

potrzebujemy

5000.00 zł

Darczyńcy: 13

Koniec zbiórki: 13.10.2015

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.