Florka- dramat suni, która musi szukać nowego domu... POMÓŻ!

Mamy

406.00 zł

pies
potrzebujemy

400.00 zł

Darczyńcy: 14

Koniec zbiórki: 09.12.2019

Florka to jedna z 4 rodzeństwa znalezionego na wsi w wieku 6 miesięcy. Całe rodzeństwo zabraliśmy do domów tymczasowych. Każdy ze szczeniaków był trochę specyficzny i wymagał socjalizacji, ale udało się im znaleźć domy. Najdłużej czekała Florka, ale jej też się w końcu udało. Najpierw jak zawsze wizyta przedadopcyjna, a potem rozmowa telefoniczna z opiekunem z domu tymczasowego. Florka nie była psem idealnym, ale też nikt jej tak nigdy nie opisywał, nowy dom wiedział o wszystkim co my wiedzieliśmy o niej...


Florka00Początkowo było ciężko, Florka wyła jak zostawała sama, goniła kota - mimo że w domu tymczasowym mieszkała z kotem i drugą sunią i zostawała sama, ale udało się to dzięki pomocy behawiorysty wypracować. Potem było już dobrze do września, kiedy to opiekunka napisała smsa żeby szukać dla niej domu bo zmieniła pracę i za długo pracuje, a Florka się nie słucha, szczeka na ludzi itp. Wstawiliśmy na nowo ogłoszenia, ale nikt nie dzwonił, a opiekunka coraz częściej pytała kiedy ją zabierzemy więc zdecydowaliśmy się na hotel.
Florka pierwszego dnia była nieswoja, ale na szczęście potem już się odnalazła. Bardzo nam przykro, że musiało trafić na nią bo długo pracowała,żeby być takim psem jak jest teraz, a znowu w jej życiu musiało się coś zmienić.

Mamy nadzieję, że jej życie wróci do normy i prosimy o pomoc w opłaceniu pierwszego miesiąca w hotelu! Szukamy też domu! Kontakt w sprawie adopcji: tpz.opoczno@gmail.com

NASZ CEL: 400 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • piątek
  13 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
 • czwartek
  12 grudnia
  Jagoda Tracz-Dral wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  12 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  12 grudnia
  Aleksandra wpłacił/a 20 zł
 • wtorek
  10 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

406.00 zł

potrzebujemy

400.00 zł

Darczyńcy: 14

Koniec zbiórki: 09.12.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.