Uratuj zwierzęta z opuszczonego zoo w Jemenie!

Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek!Każda wojna pociąga za sobą ofiary. Ofiary w ludziach i ofiary w zwierzętach.

Z powodu szalejącego konfliktu zbrojnego w Jemenie, z kraju uciekło wiele osób, porzucając domy, pracę, dotychczasowe życie. Są jednak istoty, które uciec nie mogą. To są oczywiście zwierzęta.

Szczególnie tragiczny los stał się udziałem 281 zwierząt z ogrodu zoologicznego w Taiz. W samym centrum toczącego się konfliktu, zamknięte klatkach lwy, gepardy, krokodyle, małpy, ptaki i wiele innych istot, umierają z głodu i pragnienia. Sytuacja jest bardzo skomplikowana, żadna światowa organizacja nie rusza tym zwierzętom z pomocą! Wiadomo że przynajmniej 11 lwów i 6 lampartów już nie żyje. Prawdopodobnie ofiar jest znacznie więcej.

Międzynarodowa społeczność internetowa: SOS Zoo and Bear Rescue (Facebook) udało się zmobilizować okolicznych mieszkańców, byłych pracowników zoo oraz lekarza weterynarii do pomocy zwierzętom. Ci ludzie narażają swoje życie i zdrowie próbując pomóc zwierzętom, ale sami nic nie zdziałają. Pilnie potrzebne są pieniądze na wodę, jedzenie, leki, środki opatrunkowe.

Każdy może pomóc przelewając darowiznę na pomoc zwierzętom z opuszczonego ogrodu zoologicznego w Taiz. Darowiznę przekaż: >>TUTAJ<<

O tragedii zwierząt z Taiz możesz przeczytać miedzy innymi tutaj:

Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek!

Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek!

Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek!

Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek!

Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek!

Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek! Zwierzęta z zoo wTaiz błagają o ratunek!

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.