Świnia najlepszym przyjacielem człowieka

Świnka MiguelGdybyśmy tylko dali szansę świnkom, mogłoby się okazać, że przyjaźnią się one z ludźmi równie mocno co psy... Oczywiście każdy z nas słyszał o ludziach, którzy mieszkają pod jednym dachem ze świnią. Nawet w miastach. Jednak większość ludzi traktuje te doniesienia z przymrużeniem oka, a opiekunów domowych świnek jak nieszkodliwych wariatów.

Tymczasem świnie rozpoznają ludzi, których traktują jak swoich najbliższych przyjaciół, a miłość do nich okazują specjalnym rodzajem "chrumkania". Świnki też uwielbiają pieszczoty i nie mają skrupułów w domaganiu się drapania po ryjku. Same również okazują czułość tuląc się do takiej osoby.

I wcale nie piszemy tutaj o świnkach z hodowli, które wychowywane są przez ludzi od maleńkiego prosiaka. Człowieka może pokochać nawet uratowana, już dorosła świnka.

Zobaczcie film, na którym uratowana świnka Miguel wita jednego ze swoich opiekunów!

 

Świnka Miguel - 2

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.