W chorobie i w starości jesteśmy razem? Na dobre i złe!

Mamy

1620.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 12

Koniec zbiórki: 03.08.2015

Starość niesie za sobą choroby i schorzenia, ale póki jest nadzieja i sposoby by sobie z nimi radzić- trzeba walczyć! Saba jest już starsza, a wraz z wiekiem pojawiły się u niej ogromne bóle w kręgosłupie. Czasami Saba nie ma siły się podnieść... A Pani Teresy nie stać na drogie leki przeciwbólowe. Czy Sabcia jest skazana na cierpinie?

Pani Teresa szukała pomocy dla swojej suni Saby w kilku organizacjach. Wszędzie dostawała odpowiedź odmowną… Dlaczego? Bo Saba jest rasowym psem, Labradorem. Pani Teresa kupiła sunię, kiedy ta miała zaledwie 4 miesiące. Od tej pory sunia stała się jej towarzyszką, przyjaciółką, ukochaną sunią. Obie są ze sobą już 10 lat.

Drugim powodem, dla którego Pani Teresa dostawała odmowną odpowiedź, był fakt, że Saba nie ma żadnych wstrząsających dolegliwości… Ot, ta rasa tak ma – ból łap i kręgosłupa, problemy z podnoszeniem się i chodzeniem.

Kiedy opiekunka Saby trafiła do Zaginął Dom, wsłuchaliśmy się w jej historię. Dla nas najważniejsze jest to, że Pani Teresa stworzyła swojej suni cudowny, kochający dom, którego pies jest pełnoprawnym członkiem.

Kiedyś Panią Teresę było stać na zapewnienie Sabie wszystkiego: i weterynarza i dobrej karmy… Ale od kiedy przeszła na emeryturę i musi się utrzymać za 1200 zł to świat przestał być taki prosty. Ze swojej malutkiej emerytury musi opłacić rachunki, które miesięcznie wynoszą ok. 600 zł, a do tego dochodzi rata zaciągniętego kiedyś kredytu… to kolejne 300 zł!

A Saba cierpi coraz bardziej. Nikt kto naprawdę kogoś kocha nie może pogodzić się z cierpieniem bliskiej osoby! Saba potrzebuje szczegółowych badań. Trzeba jej zrobić RTG kręgosłupa oraz stawów biodrowych, a później wdrożyć kurację, która uśnieży ból.

Jeśli badanie RTG potwierdzi podejrzenia lekarzy weterynarii, to prawdopodobnie wystarczy terapia lekiem trocoxil. Suczka dostawałby 1 tabletkę na miesiąc.

Chcemy opłacić wszystkie badania Saby i jeśli wyniki badań potwierdzą podejrzenia lekarza – wykupić roczną kurację dla suni trocoxilem.Pomóżmy Sabie i Pani Teresie… Bo każdy kiedyś może być w trudnej sytuacji, a razem sprawimy, że świat będzie odrobinę lepszy!!!

Aktualizacja 07.09.2015

Kochani, mamy dla Was nowe zdjęcia Sabci! Przypominamy, że zbieramy środki na leczenie suni lekiem o nazwie Trocoxil- to dla niej jedyna szansa... Saba wraz ze swoją ukochaną Panią dziękują za dotychczasowe wsparcie i proszą o dalszą pomoc.

Saba jest kochana, dzielna i wytrwała. Dziękujemy, że ratujecie z nami miłość!

***

Aktualizacja 03.08.2015

Dzięki Waszemu dotychczasowemu wsparciu mogliśmy opłacić badania Saby i wykupić 3-miesięczną kurację lekiem o nzawie Trocoxil. Wyniki badań potwierdziły przypuszczenia- Saba do końca życia musi przyjmować środek przeciwbólowy, który ułatwi jej w miarę normalne funkcjonowanie. Najbezpieczniejszą formą leczenia jest dla Saby przyjmowanie 1 tabletki Trocoxilu co miesiąc- miesięczny koszt tego leczenia to 110 zł.

Nadal bardzo potrzebna jest Wasza pomoc! Trzy miesiące miną szybko... Co wtedy? Czy będziemy mieć środki na wykupienie kolejnej dawki leku? Prosimy- pomóżcie Sabie!

***

Zobacz Faktury, które zostały opłacone dzięki Waszym wpłatom:

Nasz cel 2000 zł

Darczyńcy

 • wtorek
  13 lutego
  Beata wpłacił/a 20 zł
 • wtorek
  10 maja
  Katarzyna wpłacił/a 20 zł
 • niedziela
  08 maja
  Marcin wpłacił/a 50 zł
 • niedziela
  13 marca
  Beata wpłacił/a 20 zł
 • sobota
  13 lutego
  Grzegorz wpłacił/a 40 zł
Brak Raportu
Mamy

1620.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 12

Koniec zbiórki: 03.08.2015

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.