Potraktowana jak odpad - wyrzucona w worku do rowu w 10 stopniowym mrozie!

Mamy

3015.00 zł

pies
potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 57

Koniec zbiórki: 28.02.2016

Wyrzucona w worku do rowu podczas 10 stopniowego mrozu… Złamana miednica, złamana łapa, zwichnięcie stawu skokowego. Wstrząśnienie rdzenia kręgowego i deficyty neurologiczne. Sunia nie do końca zachowuje czucie w tylnych łapkach. Ale jest szansa, że ten stan się cofnie. Potraktowana jak śmieć- BARDZO POTRZEBUJE POMOCY! Walczymy by postawić sunię na łapki!

suniazrowu4Drobna, ok. 8 kg suczka leży w rowie, porusza się, ale nie może wstać, nie może wyjść. Owinięta parcianym workiem. Ofiara pobicia? Potrącenia? Nie ważne.. Ledwo żyje, jeszcze trochę a podda się. Jest zimno, sunia leży w śniegu. Dzięki szybkiej reakcji kilku osób sunia trafia do przychodni weterynaryjnej.

suniazrowu

suniazrrowu2Suczce podano narkozę i zrobiono zdjęcia rtg. Rtg pokazało: złamana miednicę, złamaną łapę, zwichnięcie stawu skokowego. Ponadto suczka ma ogromny wylew na brzuchu. Chirurg ortopeda, który ją skonsultował zdiagnozował z kolei wstrząśnienie rdzenia kręgowego i deficyty neurologiczne. Suczka ma nie do końca zachowane czucie w tylnych kończynach.

Są to, zdaniem specjalisty, objawy, które mogą się cofnąć. Ortopeda zaordynował kolejne zdjęcia rtg, pod narkozą, ponieważ mogłyby spowodować ból. Na razie lekarze zajmą się nastawieniem zwichniętego stawu skokowego. W dalszej kolejności, w miarę jak stan suczki będzie się stabilizował lekarze zajmą się miednicą.

Ta suczka nie zasłużyła sobie na to, żeby potraktować ją jak niepotrzebną rzecz, którą wyrzuca się po okresie gwarancji... Zróbmy wszystko, aby postawić ją znowu na cztery łapy!

Nasz cel: 3000 zł

Darczyńcy

 • sobota
  23 stycznia
  wpłacił/a 10 zł
 • piątek
  22 stycznia
  Tomasz wpłacił/a 1130 zł
 • piątek
  22 stycznia
  wpłacił/a 30 zł
 • piątek
  22 stycznia
  Paula wpłacił/a 10 zł
 • piątek
  22 stycznia
  Anna wpłacił/a 100 zł
Brak Raportu
Mamy

3015.00 zł

potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 57

Koniec zbiórki: 28.02.2016

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.