Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1242.

Shira walczy z nowotworem-wymaga operacji, na którą właściciela nie stać? POMOCY!

Mamy

1925.00 zł

pies
potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 37

Koniec zbiórki: 02.03.2016

Shira to sunia, która przez całe życie zmaga się z problemami zdrowotnymi. Cierpi na bardzo poważne problemy skórne, a teraz okazało się, że musi walczyć z nowotworem. Wskazane jest wykonanie mastektomii ze sterylizacją i drugiej mastektomii po 4 tygodniach (zabieg musi być podzielony ze względu na rozległość procesu nowotworowego).

Shira3Shira ma już 12 lat... Dwanaście długich lat, spędzonych u boku pana Wojciecha. Niestety pan Wojciech sam potrzebuje pomocy. Jest podopiecznym jednego z warszawskich ośrodków Opieki Społecznej i z niewielkiego zasiłku utrzymuje siebie, swojego syna i… Shirę właśnie. Sunia ma niekończące się problemy ze zdrowiem, od lat zmaga się z problemami skórnymi, cierpi na atopowe zapalenie skóry, hiperkartozę, hiperpigmentację.

Teraz na Shirę i Pana Wojciecha spadło kolejne nieszczęście. Okazało się, że sunia ma nowotwór… Na listwie mlecznej rozsiane są liczne guzy, których przybywa. Shira wymaga dwu-etapowej operacji ze względu na stadium rozwoju zmian nowotworowych. Konieczne jest również wykonanie badań w celu wykluczenia przerzutów. Operacja powinna odbyć się jak najszybciej...

Shira2

 

Z lecznicy dostaliśmy następującą informację-Suczka Shira ma na obu listwach mlecznych w pakietach V- II liczne rozsiane guzy gruczołu mlekowego. Suka niesterylizowana. Wskazane wykonanie mastektomii ze sterylizacją i drugiej mastektomii po 4 tygodniach ( zabieg musi być podzielony ze względu na rozległość procesu nowotworowego ); dodatkowo - badania krwi przed zabiegiem, zalecane jest również zdjęcie RTG klatki piersiowej w celu wykluczenia przerzutów do płuc.

Kochani, koszt obu zabiegów i koniecznych badań to w przybliżeniu 3000 zł. Kwota nieosiągalna dla Pana Wojciecha. Dlatego w imieniu Pana Wojciecha zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi o wielkich sercach o wsparcie w tej trudnej sytuacji i pomoc w zebraniu potrzebnej kwoty. Ratujcie z nami miłość!

Nasz cel: 3000 zł

Aktualizacja 01.02.2017

Opiekunowie Shiry poinformowali nas, że sami zajma się leczeniem nowotworu gruczołu mlekowego suni. Jednoczesnie poprosili abyśmy przekierowali zebrane środki na leczenie poważnych problemów związanych z alergią Shiry. Shira musi przyjmowac regularnie zastrzyki przeciwświądowe i otrzymywac karmę dla psów alergików. Bez tego ma silne problemy:świąd, wypadanie sierści, problemy ze strony układu pokarmowego. Przychyliliśmy się do prośby opiekunów i zebrane środki są wydatkowane zgodnie z ich wolą:

Darczyńcy

 • wtorek
  13 grudnia
  Joanna wpłacił/a 50 zł
 • wtorek
  22 listopada
  Malwina wpłacił/a 30 zł
 • niedziela
  23 października
  Violetta wpłacił/a 40 zł
 • środa
  08 czerwca
  Ilona wpłacił/a 10 zł
 • piątek
  13 maja
  Grzegorz wpłacił/a 100 zł
Brak Raportu
Mamy

1925.00 zł

potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 37

Koniec zbiórki: 02.03.2016

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.