Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 671.

Pusia - koteczka z cmentarza... Czy długo będzie się cieszyć emeryturą? Pomóżcie!

Mamy

1000.00 zł

pies
potrzebujemy

1000.00 zł

Darczyńcy: 15

Koniec zbiórki: 15.10.2015

Kot zawsze sobie poradzi – czy nie tak uważa większość osób? Niestety nie jest to prawda. Koty na wolności wcale nie radzą sobie tak dobrze jak mogłoby się zdawać osobom, które nie są zbyt w tym temacie zorientowane.

 

8

Tak było z Pusią, wolnożyjącą kotką, której życie na cmentarzu, czy raczej bytowanie, bardzo nadszarpnęło zdrowie i o mało nie pozbawiło życia. Czasy, kiedy przemykała pomiędzy granitowymi, zimnymi pomnikami to na szczęście już przeszłość. Pomimo tego, że Pusia już mieszka w domu jest raczej wątłego zdrowia.

Pusia to sympatyczna buraska w seniorskim wieku. Troszkę wycofana i zdystansowana do 8 1obcych, co jest zapewne pozostałością po latach spędzonych na cmentarzu, gdzie bardzo często była przeganiana i traktowana jak intruz. W tamtych czasach tylko jedna osoba okazała jej serce - Pani Krysia. To ona dokarmiała ją codziennie, niezależnie od pogody czy pory dnia...

Niestety, Pusia podupadła na zdrowiu. Wymaga sanacji jamy ustnej oraz, ze względu na wiek, usg nerek.

 • Zobacz wyniki wstępnego badania krwi kotki Pusi>>TUTAJ<<
 • Zobacz opis wizyty kotki Pusi >>TUTAJ<<

To niestety zdecydowanie przewyższa możliwości Pani Krystyny, która jest na świadczeniu przedemerytalnym i zwyczajnie nie jest w stanie wydać jednorazowo kwoty, która stanowi połowę środków, z których musi się utrzymać przez miesiąc. A Pusia to nie jedyny kot, którego Pani Krysia otoczyła opieką - w domu mieszka zabrany również z cmentarza kocurek.

8 2 8 3

Pani Krystyna otworzyła serce dla dwóch potrzebujących kotów z cmentarza, teraz nasza pora - otworzymy portfele i damy radę. Damy, prawda?

Aktualizacja 07.01.2016

Kochani! Zbiórka nadal trwa, bo Pusia nadal potrzebuje pomocy!!! Dostaliśmy fakturę za badania koteczki... Pusia nie ma spektakularnej historii, która przyciągnęłaby uwagę i przyspieszyła zbiórkę. Zwykła, niezwykła kotka z cmentarza, która znalazła kochający dom... Problemem jest brak pieniędzy. Pusia i Pani Krystyna bardzo proszą o poMOC! Wspólnie damy radę zebrać potrzebną kwotę! Otwórzcie serca, zajrzyjcie do portfela, każda złotówka ma znaczenie! Kochani... Prosimy!

FAKTURA ZA BADANIA >>TUTAJ<<

 • Nasz cel: 1000 zł

Darczyńcy

 • poniedziałek
  23 maja
  Monia wpłacił/a 90 zł
 • poniedziałek
  11 kwietnia
  Marcin wpłacił/a 40 zł
 • poniedziałek
  11 kwietnia
  Klaudia wpłacił/a 100 zł
 • poniedziałek
  04 kwietnia
  Agnieszka wpłacił/a 20 zł
 • sobota
  02 kwietnia
  Elzbieta wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

1000.00 zł

potrzebujemy

1000.00 zł

Darczyńcy: 15

Koniec zbiórki: 15.10.2015

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.