Los dał jej szansę, czas spłacić długi... i znaleźć dom!

Mamy

450.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 2

Koniec zbiórki: 09.10.2015

Fanta została przygarnięta z budowy, na której nie była bezpieczna i gdzie nie miał się nią kto zająć. Mimo trudnej sytuacji finansowej dobrzy ludzie dali suni dach nad głową. Fanta jest energiczna i żywiołowa. Skacząc na drzwi   otworzyła je i wybiegła z domu prosto na ulicę. Doszło do wypadku, sunia ma złamane obie kości przedramienia- konieczna jest jak najszybsza operacja! Potrzebujemy 1200 zł!

Wbrew rozsądkowi, mimo trudnej sytuacji finansowej Pan Maciej i jego Mama - Pani Teresa przygarnęli sunię pod swój dach. Fanta to jeszcze szczeniak, jest energiczna i żywiołowa. Wystarczyła chwila… Skacząc na drzwi otworzyła je i wybiegła z domu prosto na ulicę. Niestety wszystko potoczyło się błyskawicznie. Doszło do wypadku, sunia ma złamane obie kości przedramienia- konieczna jest jak najszybsza operacja!

Pani Maria, jest Aniołem dla zwierząt w swojej okolicy. Tym razem uratowała uroczą trikolorkę- kotkę z zaawansowanym kocim katarem, wychudzoną, zarobaczoną i zapchloną… Obraz kociej nędzy i rozpaczy można by powiedzieć. Kotka trafiła do kliniki w bardzo złej kondycji...

Aktualizacja 28.10.2015

Kochani, mamy dla Was nowe zdjęcia naszej pięknej Tri! Jednocześnie bardzo prosimy o wsparcie dla tej cudownej koteczki, która niestety nadal przebywa w lecznicy... Zbieramy na pokrycie wszelkich kosztów związanych z jej leczniem i pobytem w klinice. Niestety, mamy tylko 10%...  

6

Przypominamy też, że Tri szuka najlepszego domu na świecie- takiego na zawsze, gdzie będzie czuła się bezpieczna, kochana i szczęśliwa. Można się zakochiwać w tej uroczej kociej damie! Jeśli ktoś nie może adoptować to zachęcamy by wesprzeć koteczkę i dorzucić się do jej zbiórki. Bo panna ma długi, a sama nie da rady ich spłacić... W imieniu swoim i Tri- dziękujemy za każdą złotówkę! 

 

***

6 1

Pani Maria od lat ratuje zwierzęta. Dba o tebezdomne, schorowane, których nikt inny nie chce dostrzecdokarmia również takie, które mają właścicieli, ale są przez nich źle traktowane.Wszystko co ma inwestuje w zwierzęta, żadnego potrzebującego stworzenia nie zostawia na pastwę losu. Bo przecież jak Pani Maria nie pomoże, to nikt z sąsiadów tego nie zrobi…

U Pani Marii nie ma zgody na taką znieczulicę, przez co ludzie dziwnie na nią spoglądają- no bo jak to tak zwierzętami się przejmować? A Pani Maria się przejmuje...

Tym razem Pani Maria uratowała uroczą trikolorkę- kotkę z zaawansowanym kocim katarem, wychudzoną, zarobaczoną i zapchloną… Obraz kociej nędzy i rozpaczy można by powiedzieć. Kotka trafiła do kliniki w bardzo złej kondycji, oprócz wspomnianych problemów miała ruję, dlatego też podano tabletki na jej wyciszenie. Obecnie Trikolorka jest już po zabiegu sterylizacji, wdrożone leczenie również przyniosło rezultaty. Przed kotką jeszcze szczepienie i znalezienie nowego domu.

6 2

Pani Maria jest nam dobrze znana, pomagaliśmy jej wielokrotnie, bo to człowiek o złotym sercu. Tym razem również podjęliśmy się zbiórki na rzecz uratowanego przez Panią Marię zwierzaka. Zbieramy na pokrycie kosztów dotychczasowego leczenia Trikolorki, zabiegu sterylizacji i wszystkich kosztów związanych z pobytem kotki w lecznicy, gdzie przebywa od trzech tygodni. Kotka dostała szansę od losu- człowiek o wielkim sercu nie przeszedł obojętnie obok zakatarzonej, wychudzonej i zarobaczonej kociej biedy. Choć Pani Maria sama ma niewiele dla zwierząt gotowa jest poświęcić wszystko. Bardzo prosimy Was o wsparcie finansowe, a może przy okazji ktoś zakocha się w tej kociej piękności i postanowi dać jej nowy dom? To dopiero byłoby coś wspaniałego!

Aktualizacja 29.12.2015

Nie udało się zebrać pełnej kwoty na pomoc Tri, ale i tak mamy dobre wiadomości! Tri ma dom :) Już nie jest bezdomna. Czekamy na fakturę aby opłacić część jej leczenia i pobytu w szpitalu. Za każdą złotówkę - BARDZO DZIĘKUJEMY!!! Dziękujemy, że jesteście z nami i nam pomagcie!!!

Aktualizacja 15.01.2016

Kochani, poniżej zamieszczamy fakturę za leczenie Tri.

FAKTURA >>TUTAJ<<

Dziękujemy, że pomagacie nam ratować miłość! :)


Nasz cel: 2000 zł

Darczyńcy

 • wtorek
  01 grudnia
  Agi wpłacił/a 100 zł
 • niedziela
  01 listopada
  KATARZYNA wpłacił/a 350 zł
Brak Raportu
Mamy

450.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 2

Koniec zbiórki: 09.10.2015

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.