Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1242.

Jestem stary, ślepy? chcę tylko dożyć godnie swoich dni? Tylko Ty możesz mi pomóc.

Mamy

2063.00 zł

pies
potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 60

Koniec zbiórki: 29.01.2016

Szakal jest stary, ślepy na jedno oko i ma chore stawy. Dzieli wielką biedę ze swoją rodziną. Ludziom jest bardzo trudno zadbać o samych siebie. Często nie mają co jeść, ich dom jest w ruinie, a problemy dnia codziennego bardzo ich przygniatają… Na swój sposób kochają Szakala, ale stary pies potrzebuje leków, dobrej karmy i ciepłego miejsca. Możemy mu to zapewnić! Razem! Pomóżcie!!!


szakal ma rozpadającą się budęPani Maria jest aniołem dla zwierząt ze swojej niewielkiej okolicy. Nie tylko bezdomnych. Jako osoba niezwykle wrażliwa, nie może patrzeć na cierpienie zwierzaków „domnych” ale często bardzo zaniedbywanych.

Takim właśnie psem jest Szakal. Stary. Chory. Ślepy na jedno oko. Pani Maria dokarmia psiaka, przywozi do niego lekarza, chce mu postawić porządną budę i wykupić lekarstwa, które sprawią, że stary pies poczuje się lepiej.

Dlaczego nie odbieramy Szakala? Jego nie trzeba odbierać. Opiekunowie sami by go oddali. To nie są źli ludzie, ale bardzo biedni z wieloma własnymi problemami. Pani Maria chciała zwierzakowi znaleźć dom, ale żaden dom nie chciał starego i dużego psa z problemami zdrowotnymi.

Oferta jest nadal aktualna! Jeśli jest ktoś, kto chciałby zaadoptować Szakala – piszcie do nas! zd@viva.org.pl – czekamy!!!

Nie skażemy Szakala na schronisko. Skoro nie ma domu, który go adoptuje, to chcemy mu zorganizować jak najlepsze warunki tu gdzie jest.

Tak jak widać na zdjęciu Szakal ma rozlatującą się i dziurawą budę. Szakal jest dużym psem. Większym od owczarka niemieckiego. Potrzebujemy dużą, porządną i ciepłą budę. Dlatego osoba z „dogomani”, która początkowo chciała kupić budę dla Szakala, zrezygnowała – to był jednak zbyt duży koszt. Taka buda, jaką potrzebuje Szakal to koszt ok. 1000 zł (na podwyższeniu, z zabezpieczonym wejściem i ocieplanymi styropianem, podwójnymi ścianami).

Szakal jest na noc zabierany do domu… Choć domem trudno nazwać pomieszczenie, w którym żyje rodzina. Jednak na dzień Szakal musi przebywać na zewnątrz, a wtedy leży na betonie…

Pani Maria od lat pomaga Szakalowi. Obecnie kupuje mu miękką karmę, ponieważ psiak ma już braki w uzębieniu. Sprowadziła tez do Szakala lekarza weterynarii, która oceniła stan psa na zły. On w ogóle nie powinien przebywać na zewnątrz. Dlatego buda jest tak bardzo potrzebna. Poza tym potrzebne są leki na stawy.

Bez leków stan stawów psa będzie się pogarszał, a Szakal będzie coraz bardziej cierpiał. Już teraz ma problemy z poruszaniem się…

Nie prosimy o wiele… Chcemy tylko odmienić los Szakala na ten krótki czas, który mu został! Pomóżcie!!!

Aktualizacja 13.01.2016 r.

Z przyjemnością informujemy, że buda dla Szakala jest już gotowa. Przepiękną i ciepłą budę dla psiaka wykonał Zakład Tartaczny Janusz Barabas.

Kierownik tartaku jest tak miły, że nie tylko przyjął PILNE zgłoszenie na zrobienie budy, ale również zawiezie ją do Szakala i złoży na miejscu, Jutro o godz. 9.00 rano Szakal dostanie swoje nowe lokum.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wpłacili pieniądze dla psiaka. To dzięki Waszym sercom staruszek będzie mieszkał w pałacu!

Buda dla Szakala

buda dla Szakala

Możecie zobaczyć fakturę za budę, którą opłaciliśmy z wpłaconych przez Was środków: fv 2/16/M

 • Nasz cel: 2500 zł

Darczyńcy

 • czwartek
  15 września
  wpłacił/a 5 zł
 • sobota
  12 marca
  Karol wpłacił/a 20 zł
 • sobota
  20 lutego
  Agnieszka wpłacił/a 50 zł
 • sobota
  06 lutego
  Magda wpłacił/a 10 zł
 • sobota
  06 lutego
  Gabriela wpłacił/a 30 zł
Brak Raportu
Mamy

2063.00 zł

potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 60

Koniec zbiórki: 29.01.2016

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.