Chwila nieuwagi, wypadek, groźba kalectwa, a nawet śmierci… Cleo błaga o ratunek!

Mamy

3679.00 zł

potrzebujemy

4000.00 zł

Darczyńcy: 94

Koniec zbiórki: 27.10.2019

Złamanie skośne miednicy ze skróceniem kości biodrowej z ujęciem grzbietowej części kości kulszowej powyżej panewki, ze złamaniem i przemieszczeniem dogłowowo - dośrodkowym około 1,2cm trzonu kości kulszowej prawej oraz złamanie poprzeczne kości biodrowej lewej. Krótki opis wielkiej tragedii małej suczki, ukochanej przyjaciółki Pana Jana, który zrozpaczony poprosił nas o pomoc, bo ratowanie Cleo będzie kosztować 5000 zł.

To był piękny dzień na działce. Pan Jan wybierał się z Cleo na spacer. Otworzył furkę, a sunia wybiegła w podskokach jak wiele razy wcześniej. Tylko tym razem, w tym samym momencie, z sąsiedniej działki wyjeżdżała sąsiadka. Nie zauważyła malutkiego pieska i… stała się tragedia. Na oczach zrozpaczonego opiekuna, wyjeżdżające wolno auto, najechało na sunię kołem. Pisk, krzyk opiekuna i auto stanęło. Ale dla Cleo było za późno.

Opiekun zawiózł ciężko ranną sunię do najbliższej lecznicy weterynaryjnej, ale tam zrobiono tylko RTG i podano leki przeciwbólowe. Sunia musiała trafić na CITO do szpitala.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Tam ustabilizowano jej stan i poinformowano opiekuna, że jedyna szansa dla Cleo to kosztowna operacja. Koszt? 3 000 zł. Emeryt, żyjący ze skromnej renty i jeszcze pomagający swoim dzieciom, którym niedawno spalił się dom (tak, nieszczęścia chodzą parami), nie był w stanie pokryć takiej kwoty… Operacja odbyła się dopiero, kiedy Zaginął Dom wysłało zapewnienie, że pokryjemy ten koszt… Potrzebujemy 5000 zł, bo oprócz kosztów operacji dochodzą doby szpitalne, badania, leki… Nie mogliśmy odmówić. Cleo zostałaby kaleką. Możliwe, że by umarła. Miednica jest zgruchotana z obu stron. Operacja ratująca sunię trwała 8 godzin…

Błagamy o poMOC… Bez Was nic się nie uda!

NASZ CEL: 4000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • sobota
  19 października
  Roman wpłacił/a 15 zł
 • wtorek
  15 października
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • piątek
  11 października
  Donator anonimowy wpłacił/a 8 zł
 • poniedziałek
  07 października
  Agnieszka wpłacił/a 20 zł
 • sobota
  05 października
  Piotr Dec wpłacił/a 11 zł
Brak Raportu
Mamy

3679.00 zł

potrzebujemy

4000.00 zł

Darczyńcy: 94

Koniec zbiórki: 27.10.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"821979.56"}] [{"count":"499"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.