Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 671.

Banduś zaczyna chodzić? pomóżmy mu stanąć na łapki!!!

Mamy

1240.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 3

Koniec zbiórki: 25.09.2015

Ruszając z pierwszą zbiórką na Bandziora nie wiedzieliśmy czy psiaka uda się uratować. Ale on się nie poddał! Od samego początku zadziwia swoją wolą życia i siłami do walki. Podczas pierwszej zbiórki okazaliście OGROMNE wsparcie i zaangażowanie by uratować Bandusia. Wygraliśmy tę bitwę. Teraz Banduś potrzebuje Waszej pomocy w dalszej walce!!! POSTAWMY BANDZIORA NA ŁAPKI!


4

4 1

Bandusia – psa w typie Amstaffa, na początku sierpnia dotknął zator włóknisto – chrzęstny, na skutek którego doznał gwałtownego paraliżu.

Potrzebujemy 2000 zł. Bandzior potrzebuje regularnej rehabilitacji minimum przez trzy miesiące, trzy razy w tygodniu.

Na początku ogłosiliśmy zbiórkę na ratowanie jego życia. Udało się dzięki Waszemu sercu i zaangażowaniu! Bardzo dziękujemy! Ale to nie koniec. Przed Bandziorem długa i kosztowana rehabilitacja. Pies ma taki hart ducha, że głęboko wierzymy, że stanie na łapach i jeszcze długo będzie cieszył się życiem z ludźmi, którzy bardzo go kochają!

Bandek walczy i zadziwia wszystkich. Pomóżcie nam pomóc temu fantastycznemu psu, którego los nie oszczędzał.

Banduś jest psem w typie Amstaffa. Ma 9, może 10 lat. Nie wiadomo jaka jest jego historia. 6 lat temu samotny, głodny i opuszczony pies przybłąkał się do bezdomnych osób. Tylko oni nie odmówili pomocy biedakowi. Podzielili się czym mieli, dali pieszczotę i kawałek koca na noc do spania. Pies za tę miłość oddał im całego siebie. Dziś Banduś i jego ludzie mieszkają na terenie jednego z licznych ogródków działkowych w Warszawie. Są prawdziwą rodziną.

4 2 4 3 4 4

Chorego psa otoczyli miłością, ale kiedy zaszła taka potrzeba oddali Bandka do Domu Tymczasowego do pani Ani, która jako pierwsza zareagowała na prośbę o pomoc dla psa, a później zajęła się wożeniem psiaka do weterynarza, podawaniem leków, a teraz dba o Bandusiową rehabilitację.

Niestety w małym domku na działkach, nie było warunków na to by odpowiednio zaopiekować się tak bardzo chorym psem.

Banduś przeziębił się, dostał wysokiej temperatury. A w jego przypadku taka sytuacja może nawet doprowadzić do śmierci. Dlatego zapadła decyzja o umieszczeniu Bandusia w Domu Tymczasowym.

4 5 4 6 4 7

Pomimo wielu obaw, że Bandek może nie zostać zaakceptowany przez zaadoptowane Amstaffy Pani Ani, relacje pomiędzy zwierzętami ułożyły się wspaniale. Bandek czuje się u Pani Ani jak u siebie, ale na widok SWOICH ludzi, którzy go odwiedzają, reaguje niepohamowaną radością! Próbuje się do nich czołgać, macha ogonem. Jednym słowem bardzo tęskni. Dlatego jak tylko będzie już wystarczająco silny – Bandek wróci do swoich ludzi.

Ale teraz musimy zrobić wszystko aby przywrócić mu sprawność.

***

Aktualizacja 03.09.2015

Kochani, otrzymaliśmy pierwszą fakturę za rehabilitację Bandusia oraz opis lekarski z dalszymi zaleceniami jej dotyczącymi. Dla Bandusiarehabilitacja to szansa na odyzkanie sprawności. Nie ukrywamy, że BARDZO POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA!!!

***

Aktualizacja 29.12.2015

Kochani, możemy oficjalnie ogłosić, że leczenie Bandusia się skończyło... Bandek może chodzić, biegać i bawić się! Zmienił też dom. Jako psiak, który będzie już wymagał ciągłej opieki weterynaryjnej (kontrole) został na stałe u Pani Agnieszki, która pomogła psu i jego opiekunom. To nie była łatwa decyzja, bo ludzie bardzo kochają Bandka - ale zdają sobie sprawę z faktu, że ze względu na swoją trudną sytuację życiową nie mogliby zapewnić Bandusiowi takiej opieki, jaką pies teraz będzie już potrzebował.

Zobacz faktury za leczenie Bandusia:

Fv_287/01/2015; Fv_322/01/2015; fv_23/15; fv_26/15; FV_31/15; fv_48/15; FV_260/01/2015

 • Nasz cel 2000 zł

Darczyńcy

 • czwartek
  10 grudnia
  Klara wpłacił/a 5 zł
 • poniedziałek
  30 listopada
  a wpłacił/a 300 zł
 • poniedziałek
  02 listopada
  MAGDA wpłacił/a 935 zł
Brak Raportu
Mamy

1240.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 3

Koniec zbiórki: 25.09.2015

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.