Amant- ZANIEDBANY, BEZ ZĘBÓW CZEKAŁ NA ŚMIERĆ, NIE WSTAWAŁ, NIE CHCIAŁ ŻYĆ... Pomóżcie odzyskać mu radość życia!

Mamy

1363.00 zł

pies
potrzebujemy

1800.00 zł

Darczyńcy: 28

Koniec zbiórki: 29.04.2020

Amant00Amant trafił do schroniska z ulicy. Wielki psiak błąkał się po ulicach Opoczna i choć ledwo chodził budził postrach wśród mieszkańców. Trafił do schroniska. Tam zupełnie przestał chodzić. Nie ruszał się, ciągle leżał - depresja, bolące stawy, płytki na podłodze. Diagnozy i podejrzenia były różne, ale w schronisku bez odpowiedniego sprzętu niczego nie mogliśmy być pewni. Myśleliśmy, że odchodzi. Wiedzieliśmy, że jest stary i zaniedbany, a bez naszej pomocy umrze zapomniany w schronisku. 
Niewiele myśląc postanowiliśmy zabrać go do kliniki i hoteliku.
 
Przez kilka dni dochodził do siebie. Następnie zrobiliśmy komplet badań. Okazało się, że Amant jest oczywiście stary i zaniedbany. Prawdopodobnie całe życie nie miał prawdziwego, kochającego domu.
 
Domu, który kiedykolwiek by o niego zabrał. Po kilku dniach Amant wyszedł z kliniki. Okazało się, że ma stare złamanie, niezagojone. Lekarze nie chcą na nowo składać łapki. To dla niego za duże obciążenie. Pozostałe wyniki są raczej w normie jak na jego wiek. 
 
Amant01Pozostaje nam zapewnić mu godną starość, odpoczynek po ciężkim życiu, miłość i opiekę. Nie chcemy, żeby jeszcze kiedykolwiek coś go bolało i zrobimy wszystko, aby jeszcze długo żył dobrym życiem. Wiemy, że na to zasłużył. Znając okolice, z której pochodzi najpewniej wisiał na łańcuchu całe życie, a potem na starość został porzucony. Tak już nigdy nie będzie. Teraz będzie szczęśliwy w domowych hoteliku, a może nawet znajdzie tej jedyny dom na jesień życia.
 
Koszty pobytu w klinice są ogromne. Wzięliśmy go bez żadnego zabezpieczenia finansowego. Dlatego teraz błagamy Was o wsparcie. Dodatkowo musimy opłacić pobyt w hotelu i dobrej jakości karmę dla Amanta. On ma tylko nas, a my mamy tylko Was.  Pomożecie?
  
NASZ CEL: 1800 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

 

Darczyńcy

 • sobota
  02 maja
  Asia Jędrzejak wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  30 kwietnia
  Jadwiga Siemiatkowska wpłacił/a 50 zł
 • poniedziałek
  27 kwietnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  23 kwietnia
  Bartek Mysłek wpłacił/a 20 zł
 • wtorek
  21 kwietnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
27 Maj 2020
Amant - cały czas mieszka w hotelu, dobrze się tam czuje. Dostał miejsce w domu, więc jest szczęśliwy. Cały czas jest zadłużony... Jeśli ktoś chciałby pomóc, to Amant jest podopiecznym grupy Tylko Przyjaciele Zwierząt.
Mamy

1363.00 zł

potrzebujemy

1800.00 zł

Darczyńcy: 28

Koniec zbiórki: 29.04.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"854000.95"}] [{"count":"521"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.