Tulipan zamiast nerki miał tykającą bombę w ciele, która w każdej chwili mogła dosłownie eksplodować…

Mamy

832.00 zł

pies
potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 12

Koniec zbiórki: 13.07.2019

Tulipan trafił pod opiekę fundacji z licznymi  ranami na całym ciele. Tak właśnie kończą bezdomne koty... W przychodni okazało się, że jest wyczerpany, a testy na FeLV wykazały białaczkę. Najgorsze jednak kot miał w środku. Dosłownie…


Badanie USG przyniosło bardzo złe wiadomości. Nerki Tulipana były w fatalnym stanie. Praktycznie nie pracowały. Prawa nerka była nienaturalnie nabrzmiała, w środku zebrał się płyn i ropa. To właśnie była tykająca bomba w ciele tego sympatycznego buraska. Druga nerka przejęła funkcję i zaczęła "robić" za dwie. Ta informacja, w połączeniu z białaczką kocurka była po prostu wyrokiem. Wolontariusze postanowili jednak skonsultować się z nefrologiem. Pani doktor potwierdziła diagnozę z USG i zdecydowała o usunięciu nerki. To była jedyna szansa, żeby uratować Tulipana przed niechybną śmiercią.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Kilka dni temu przeprowadzono więc zabieg nefrectomii nerki prawej. Nerka była bardzo zmieniona, wokół była dużo zrostów m. in. z jelitami, a sama nerka wyglądała jak balonik na cienkim sznureczku. Operacja się udała. Na chwilę obecną kocurek przebywa w całodobowej przychodni pod intensywną opieką lekarską. Potrzebuje mocnych kciuków i środków na opłacenie operacji i hospitalizacji- potrzebuje waszej poMOCY!

Aktualizacja 28.06.2019

Tulipan opuścił lecznice i przeprowadził się do hoteliku dla zwierząt. Nikt nie chciał dać mu domu tymczasowego, a nie mógł dłużej mieszkać w lecznicy. Niestety, hotel jest płatny. W najbliższy wtorek Tulipek ma wizytę u nefrologa. Wcześniej musi mieć wykonane badania krwi i moczu. Czyli kolejne koszty... Wesprzesz Tulipanka?

NASZ CEL: 2500 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • sobota
  22 czerwca
  Barbara wpłacił/a 50 zł
 • piątek
  21 czerwca
  Ewa wpłacił/a 300 zł
 • piątek
  21 czerwca
  Paulina wpłacił/a 80 zł
 • czwartek
  20 czerwca
  Elżbieta wpłacił/a 100 zł
 • czwartek
  20 czerwca
  Marzena wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

832.00 zł

potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 12

Koniec zbiórki: 13.07.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"769091.56"}] [{"count":"459"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.