Alarm dla kotków ze Szczebrzeszyna! POMOCY!

Mamy

1720.00 zł

pies
potrzebujemy

4000.00 zł

Darczyńcy: 40

Koniec zbiórki: 13.04.2020

SzczebrzeszynKochani, znacie już doskonale Panią Marię, niezwykłą, kochającą zwierzęta osobę, bez której Szczebrzeszyn byłby innym miejscem. Pani Maria, pomaga tamtejszym zwierzętom, zarówno tym bezdomnym, jak i „domnym” tyle, że bardzo bardzo biednym. Zbiera z ulicy porzucone czworonogi, na własny koszt umieszcza w lecznicy, leczy, odkarmia i szuka domów. Jest jedną osobą, która od lat dźwiga na własnych barkach ogromny ciężar.

Dziś ponownie prosimy o pomoc na  pokrycie zaległości w lecznicy... Pani Maria jeszcze przed Nowym Rokiem zabrała z ulicy miot kociaków oraz dorosłego kocurka, którego pogryzł pies. Kot z ranami trafił pod opiekę lekarza, który po wykonanych badaniach zdiagnozował białaczkę...

 

Szczebrzeszyn2Całe leczenie tych kocich nieszczęść wynosi blisko 4000 zł! To są rachunki za badania, pobyt w szpitalu, karmę... Prosimy, nie bądźcie obojętni na los zwierząt i los tych, którzy tym zwierzętom pomagają! Tylko razem możemy zmienić świat... Wierzymy, że nam pomożecie i razem uzbieramy tę gigantyczną kwotę! Bo wasza poMOC ma ogromną MOC!

Są tacy ludzie, którzy po cichu i bez rozgłosu każdego dnia zmieniają świat na trochę lepszy... Taką osobą jest Pani Maria, która uratowała już wiele koich istnień i wiele jeszcze uratuje. Każda cegiełka, którą od siebie dorzucicie sprawi, że wydarzy się mały cud. A to właśnie takie małe cudy zbudują lepszą przyszłość...

 

NASZ CEL: 4000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • środa
  15 kwietnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 25 zł
 • poniedziałek
  13 kwietnia
  Emilia Rutkowska wpłacił/a 10 zł
 • sobota
  11 kwietnia
  Ireneusz wpłacił/a 50 zł
 • wtorek
  07 kwietnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 40 zł
 • sobota
  04 kwietnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
Brak Raportu
Mamy

1720.00 zł

potrzebujemy

4000.00 zł

Darczyńcy: 40

Koniec zbiórki: 13.04.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.