Szarotku – co Ci jest kotku? Czemu słabniesz? Czemu nie jesz? Czy uda nam się to ustalić?

Mamy

1365.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 24

Koniec zbiórki: 18.03.2020

Kotek Szarotek mieszka z Panią Ewą już ponad 12 lat. Wiele lat temu, ktoś wyrzucił na ulicę cały miot maluszków... Pani Ewa przygarnęła wtedy dwa maluszki: Szarotka i jego siostrę. Od tamtej pory stadko kotów się powiększyło. Obecnie z Panią Ewą mieszka 5 kotków, każdy uratowany, każdy ze smutną historią, w domu swojej opiekunki odzyskał spokój i szczęście.

Szarotek0Jakiś czas temu Szarotek niestety zaczął chorować. Drapie się aż do wydrapania sierści, wymiotuje, jst osłabiony i osowiały. Pani Ewa oczywiście ratuje swojego przyjaciela. Na kolejne badania i konsultacje wydała już ponad 2000 zł, a niestety ciągle nie wiadomo co kiciusiowi dolega. Z całego stada choruje tylko on, a wszystkie kotki, są kotkami nie wychodzącymi. Konieczne jest wykonanie kolejnych badań, usg, badania krwi, trzeba też zasięgnąć opinii kolejnych specjalistów. Wszystko to będzie kosztowało kolejne 2000 zł.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Szarot jest wesoły i psotny, kiedy ma lepsze dni, chce się bawić i przytulać. Pani Ewa bardzo się boi, że straci przyjaciela...

Najgorsze jest to, że nie wiadomo co mruczkowi kochanemu dolega? Czy pomożecie nam to ustalić? Spróbujmy razem uratować Szarotka. Bardzo prosimy o poMOC!

Aktualizacja 21.02.2020

Pozwoliliśmy odejść Szarotowi...  Badania, które dzięki Wam mogliśmy zrobić nie pozostawiły żadnych złudzeń. Rak, rozsiany, bolesny. Szarot nie chciał jeść, nie chciał wychodzić spod koca, odmawiał przyjmowania leków... Kiciuś całym swoim biednym ciałkiem prosił, aby pozwolić mu odejść. Opiekunka, lekarze i my, nie chcieliśmy już dalej pozwolić aby kiciuś tak bardzo cierpiał... Żegnaj Szarocie, do zobaczenia w lepszym świecie.

A Was kochani prosimy o dalsze wspieranie zbiórki Szarota, jeszcze nie wszystkie rachunki zostały opłacone... Ze złamanym sercem, ale prosimy o pomoc!

NASZ CEL: 2000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • wtorek
  25 lutego
  Donator anonimowy wpłacił/a 5 zł
 • poniedziałek
  17 lutego
  Urszula wpłacił/a 15 zł
 • środa
  12 lutego
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
 • wtorek
  11 lutego
  Donator anonimowy wpłacił/a 5 zł
 • wtorek
  11 lutego
  Sylwia Berdzik-Kalarus wpłacił/a 200 zł
12 Maj 2020
O Szarota walczyliśmy do końca… wszystkie badania, leki kosztowały 1967 zł… Niestety Szarotek słabł, nie jadł, odchodził na oczach swojej opiekunki. Badania, które dzięki Wam mogliśmy zrobić nie pozostawiły żadnych złudzeń. Rak, rozsiany, bolesny. Szarot nie chciał jeść, nie chciał wychodzić spod koca, odmawiał przyjmowania leków... Kiciuś całym swoim biednym ciałkiem prosił, aby pozwolić mu odejść. Opiekunka, lekarze i my, nie chcieliśmy już dalej pozwolić aby kiciuś tak bardzo cierpiał... Zegnaj Szarocie, do zobaczenia w lepszym świecie...
Mamy

1365.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 24

Koniec zbiórki: 18.03.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.