Snappi stracił opiekunkę... ze stresu znowu ciężko zachorował...

Mamy

774.00 zł

pies
potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 11

Koniec zbiórki: 26.01.2020

Pamiętacie Snappiego? Piesek, który widział jak jego ukochanego opiekuna zabiera do szpitala pogotowie. Snappi bardzo się zdenerwował, a stres spowodował ciężką chorobę. Snappiego poznaliśmy w sierpniu. Pani Maria, załamana po śmierci męża prosiła o pomoc w ratowaniu ukochanego przyjaciela. Udało się... Jednak zaledwie 5 miesięcy później Snappi przeżył kolejną traumę. Pogotowie zabrało do szpitala Panią Marię. Opiekunka Snappiego nigdy już do swojego Przyjaciela nie wróciła.

SnappiSnappi zamieszkał z córką Pani Marii, Karoliną. Wspeirali się nawzajem w tym trudnym okresie. Ale stan psiaka zaczął się z dnia na dzień pogarszać. Znowu nie mógł się wyróżnić, a zalegający kał sprawiał mu mnóstwo bólu. Pani Karolina musi codziennie „wyciskać” Snappiego, a raz w tygodniu jeździ do lecznicy na profesjonalne opróżnienie jelit maluszka. Do tego Snappi znowu przyjmuje leki przeciwbólowe i antybiotyki. Jednak to tylko działanie doraźne. Aby pomóc pieskowi, trzeba przeprowadzić kolejny zabieg chirurgiczny: Reoperacja polegająca na usunięciu siatki ponieważ siatka jest zrośnięta i przetokująca do światła prostnicy. Natstępnie zamknięcie ściany jelita, ponowne namarszczenie prostnicy z prawej wchłanialnymi, zamknięcie rany.

Koszty operacji i badań wyniosą 1500 zł. Ale trzeba to zrobić, ponieważ wyraźnie widać, że Snappi po każdorazowym oczyszczeniu jelit z kału odzyskuje wigor, chęć do życia, a później, w miarę gromadzenia się kału w przetoce, znowu smutnieje, nie chce jeść ani się ruszać... Widać, że cierpi.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

To będzie czwarta operacja Snappiego, a piesek jest już nie najmłodszy. Ale musimy to zrobić, po maluszek ma szansę aby żyć. Jest też wsparciem Pani Karoliny w tym trudnym czasie, kiedy w tak krótkim czasie straciła oboje rodziców... Pomóżmy im cieszyć się sobą... Pomóżmy być razem...

NASZ CEL: 1500 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • czwartek
  09 stycznia
  Donator anonimowy wpłacił/a 2 zł
 • poniedziałek
  06 stycznia
  Justyna wpłacił/a 20 zł
 • wtorek
  31 grudnia
  Ewa Małgorzata wpłacił/a 10 zł
 • poniedziałek
  30 grudnia
  Darowizna od użytkowników Facebooka wpłacił/a 142 zł
 • niedziela
  29 grudnia
  Madzia G. wpłacił/a 95 zł
Brak Raportu
Mamy

774.00 zł

potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 11

Koniec zbiórki: 26.01.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"805614.56"}] [{"count":"487"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.