Shila- zakatarzone i zarobaczone kocie maleństwo z owrzodzeniem oka prosi o Twoją poMOC!

Mamy

918.00 zł

pies
potrzebujemy

1300.00 zł

Darczyńcy: 17

Koniec zbiórki: 05.01.2020

Shila ma 5 miesięcy, tak naprawdę jest dopiero na starcie swojego kociego życia, a już tak wiele przeszła... Malutka trafiła pod opiekę Pani Anny w sierpniu. Została wyrzucona pod jej domem, była w bardzo złym stanie. Koci katar, ogromne zarobaczenie i osłabienie. Po kocim katarze wciąż pozostało owrzodzenie jednego z oczek, z którym Shila nadal walczy...

Shila00Prawdopodobie właśnie z tego powodu, mimo licznych ogłoszeń o poszukiwaniu domu, nikt się nie zgłosił... Ponieważ Pani Anna ma pod swoją opieką kilka innych, uratowanych w różnych okolicznościach kotów, malutka Shila przez pewien czas przebywała w hotelu by nie narażać na kłopoty zdrowotne reszty stada. Od zeszłego tygodnia, czyli momentu gdy jej stan na to pozwolił zamieszkała na tzw. "tymczasie" u Pani Ani. Koszty badań, leczenia i hotelu wyniosły ponad 1200 zł. Jest to kwota, która przekracza możliwości finansowe tymczasowej opiekunki. Kiedy decydowała się pomóc malutkiej nie mogła przewidzieć jak wysokie będą to koszty, a przecież w takiej chwili nikt nie kalkuluje takich rzeczy. Liczy się to by uratować to małe, kocie istnienie.

 OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Shila pomału wychodzi na prostą, leczymy oczko i mamy nadzieję, że niedługo owrzodzenie będzie tylko wspomnieniem. Mała szuka domu, ale tak jak wspomnieliśmy póki co nikt nie chce otworzyć swojego domu i serca dla Shili... Chcemy pomóc Pani Ani spłacić dług, który zaciągnęła by ratować życie koteczki. Pomożecie? 

NASZ CEL: 1300 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • wtorek
  07 stycznia
  Donator anonimowy wpłacił/a 30 zł
 • piątek
  03 stycznia
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
 • wtorek
  17 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 50 zł
 • sobota
  14 grudnia
  Adam Kolbuch wpłacił/a 50 zł
 • sobota
  07 grudnia
  pawel lewandowski wpłacił/a 1 zł
Brak Raportu
Mamy

918.00 zł

potrzebujemy

1300.00 zł

Darczyńcy: 17

Koniec zbiórki: 05.01.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.