Sabie znów brakuje hotel, domu nadal nie widać...

Mamy

1003.00 zł

pies
potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 22

Koniec zbiórki: 15.05.2019

Saba to śliczna i starsza suczka - mix owczarka niemieckiego. Jej historia jest smutna, nie została porzucona przez ukochanego Pana, jej Pan zmarł. Gdy to się stało nie miał się nią kto zająć, trafiła do niewielkiej komórki z małym wybiegiem...


Saba nie wiedziała co się dzieje, dlaczego jej Pan nie przychodzi. Była naprawdę przygaszona. Nie była tam zupełnie osamotniona, towarzyszył jej drugi pies. Jednak nie było tam dla nich warunków, nie wiemy też czy regularnie ktoś tam przychodził. Udało nam się skontaktować z rodziną jej opiekuna i zabraliśmy ją do hotelu, drugi pies zamieszkał u rodziny. Teraz Saba odżyła, jest szczęśliwa. Ma spacery, towarzystwo, bardzo pokochała swojego opiekuna. Możliwe, że przypomina jej tego nieżyjącego, jest w niego wpatrzona jak w obrazek. Cały czas szukamy dla Saby domu, to piękna wilczyca. Niestety ze względu na jej wiek nie ma chętnych do adopcji...

Saba ma kilku stałych darczyńców, ale mimo to nie starcza nam na opłacenie jej hotelu. Chcielibyśmy ją zabezpieczyć finansowo na dwa miesiące. Mamy nadzieję, że w tym czasie znajdzie dom… Pomożecie? Prosimy o wpłaty i udostępnianie! W sprawie adopcji można kontaktować się bezpośrednio z grupą Tylko Przyjaciele Zwierząt.

NASZ CEL: 900 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • niedziela
  09 czerwca
  Karolina wpłacił/a 100 zł
 • sobota
  08 czerwca
  Iwona wpłacił/a 50 zł
 • sobota
  08 czerwca
  Monika wpłacił/a 30 zł
 • piątek
  07 czerwca
  ola wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  06 czerwca
  Małgorzata wpłacił/a 40 zł
4 Paź 2019
Saba zaczęła chorować na starość - stawy, problemy z żołądkiem itd.  Saba jest do adopcji. To bardzo przyjazna suczka, która szuka domu na resztę swoich lat. Jest pod opieką grupy Tylko Przyjaciele Zwierząt w Opocznie i czeka na swojego człowieka!   
Mamy

1003.00 zł

potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 22

Koniec zbiórki: 15.05.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"769091.56"}] [{"count":"459"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.