Misiek ma dom! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM WSPIERAJĄCYM! :)

Misiek jest w nowym domu! Kochamy takie happy endy! :)  Nasza kampania jest nastawiona na pomaganie zwierzętom w ich domach, tak, aby tych domów nie traciły i mogły żyć w zdrowiu z ludźmi, którzy je kochają... Czasami jednak trafiają się takie psy jak misiek, które pomimo naszej pomocy i tak tracą dom. Historia Misia była jeszcze bardziej tragiczna. Jego los został przypieczętowany, miał zostać poddany eutanzji z powodu agresji. I tak Miś trafił pod skrzydła Ratuj Przyjaciela, a Wy, pomogliście nam Misi uratować. 8 miesięcy pracy behawiorysty – Agi Buczyńskiej oraz intensywnych poszukiwań, sprawiły, że Misiek ma wymarzony dom i ludzi, którzy oddali temu skrzywdzonemu psu serce.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, w tym serdeczne podziękowania składamy panu Wojciechowi, który kilka razy ratował nas przed utratą płynności pokrywając brakujące koszty pobytu Misia w hotelu. Bez Was nie dalibyśmy rady! A tak, przed Misiem długie i szczęśliwe życie... :)

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.