Paput nagle PRZESTAŁ CHODZIĆ, szukamy przyczyny! POMÓŻCIE!

Mamy

1501.00 zł

pies
potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 23

Koniec zbiórki: 08.10.2019

Kocurek został znaleziony w wieku 3 tygodni wraz z rodzeństwem w kurniku na wsi, gdzie koty były bezmyślnie rozmnażane i topione. Miał szczęście- jego udało się uratować. Później trafił pod skrzydła jednej z fundacji i znalazł najlepszy dom na świecie. W czerwcu 2018 roku zamieszkał z Karoliną i… tak został Paputem.

Paput00

Do tej pory wszystko było w porządku. Niestety, pewnego dnia Paput przestał chodzić. Po prostu leżał. Kiedy próbował wstawać pełzał na ugiętych łapach i był bardzo powolny. Od razu trafił do weterynarza, gdzie pobrano my krew, zrobiono test FIV/FelV, RTG i zważono. Okazał się, że Paput w ciągu zaledwie 3 miesięcy schudł niemal kilogram. Testy wykazały wynik negatywny, na RTG nie było widać zmian, natomiast we krwi wyszła podwyższona lipaza, co wskazywało na problemy z trzustką. Niestety tydzień później objawy wróciły w nasilonej formie- znów nie chodził, nie jadł zbyt wiele, spał i był osowiały. Alarm wszczęty- zlecono lekarstwa przeciwbólowe, który przynosiły ulgę, ale nie rozwiązywały problemu.

OPIS LEKARSKI PAPUTA >>TUTAJ<<

Paput02

Paput był już konsultowany u neurologa, gdzie nie stwierdzono niezborności ani innych problemów neurologicznych, niemniej jednak bolesność w okolicy lędźwiowej wciąż dawała się maluchowi we znaki. Paput przeszedł powtórne badanie USG, które wykazało, że problemy z trzustką się uspokoiły, ale zalecono laseroterapię odcinka lędźwiowego, jeżeli potwierdzi się, że problem leży w kręgosłupie i biodrach. Diagnozowanie Paputa pochłania ogromne kwoty pieniędzy, a my wciąż nie wiemy co mu jest… Karolina się zamartwia, a coraz większe koszty przekraczają jej możliwości finansowe.

Sama jest wolontariuszką, pomaga potrzebującym kotom, poświęca swój czas i robi to całkowicie bezinteresownie- bo kocha koty. Teraz to jej kot potrzebuje poMOCY, pomóżcie nam ustalić co dolega Paputowi, żebyśmy wiedzieli jak możemy postawić go na łapki! Kocurek ma już wyznaczony termin badania i konsultacji na 23 września. Mamy mało czasu...

NASZ CEL: 1700 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • sobota
  05 października
  Donator anonimowy wpłacił/a 4 zł
 • czwartek
  26 września
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
 • czwartek
  26 września
  Joanna Wysmyk wpłacił/a 30 zł
 • piątek
  20 września
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
 • środa
  18 września
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

1501.00 zł

potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 23

Koniec zbiórki: 08.10.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"768467.56"}] [{"count":"459"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.