Lucky niespodziewanie odszedł, wolontariusze pozostali z długami... Prosimy o wsparcie!

Mamy

966.00 zł

pies
potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 14

Koniec zbiórki: 26.01.2020

Lucky to owczarek w średnim wieku. Całe życie spędził na łańcuchu jako pies alkoholika. Na jego szczęście pan odszedł, a on trafił do schroniska. Dośc szybko udało się znaleźć mu do i wszyscy mieli nadzieję, że to co złe bezpowrotnie minęło... Lucky zamieszkał w mieszkaniu z rodziną z dzieckiem. Okazał się superpsiakiem. Wszystko miało być już dobrze. Niestety, życie jego Pani nagle się posypało... Ona sama musiała szukać pomocy dla siebie, dziecka i Lucky`ego...
 
Lucky1Lucky trafił do hotelu dla zwierząt, na szczęście nie do kojca, a do warunków domowych. Opiekunka nie może się go nachwalić - że mądry, że cudowny, że spokojny i ułożony... Niestety nie mieliśmy czasu na zbieranie deklaracji. Sytuacja była dramatyczna i Lucky musiał czym prędzej zmienić miejsce zamieszkania. Teraz z każdym dniem jego długi rosną. Widać, że w hotelu pięknie się odnalazł. Powoli odnajduje się w nowej sytuacji. Nie chcemy nawet myśleć, jak czułby się w schronisku.
Pękłoby mu serce...
 
Teraz będziemy szukać dla niego domu na zawsze, który zajmie się nim tak jak na to zasługuje. Was jednak musimy prosić o pomoc - bez Waszego wsparcia nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Pomożecie? Lucky ma już tylko Was!
 
07.01.2020
Kochani, ten rok zaczyna się słabo... Lucky niespodziewanie odszedł. Psiak dostał skrętu żołądka, wolontariusze nawet nie zdążyli dojechać do lecznicy gdy było już po wszystkim. To jest ogromny cios. Lucky nigdy nie miał łatwego życia, ale wierzyliśmy, że ma jeszcze przed sobą wszystko co najlepsze... Niestety, nie zdążył znaleźć swojego miejsca, takiego "na zawsze". Lucky odszedł, a wolontariusze zostali z długami za hotel i weterynarza. Dlatego na ich prośbę nie zamykamy zbiórki i prosimy o wsparcie finansowego na poczet pokrycia tych długów. Zostawcie dla Luckiego takie małe światełko pamięci, wpłacając chociaż symboliczną złotówkę...  
 
NASZ CEL: 1500 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

 

Darczyńcy

 • poniedziałek
  27 stycznia
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • sobota
  25 stycznia
  Donator anonimowy wpłacił/a 100 zł
 • niedziela
  12 stycznia
  Donator anonimowy wpłacił/a 500 zł
 • sobota
  11 stycznia
  Mar wel wpłacił/a 10 zł
 • piątek
  10 stycznia
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

966.00 zł

potrzebujemy

1500.00 zł

Darczyńcy: 14

Koniec zbiórki: 26.01.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.