Walczymy z bezdomnością- pomóż nam opłacić zabiegi kastracji!

Mamy

1327.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 25

Koniec zbiórki: 05.04.2020

Zbieramy na pokrycie kosztów kastracji, które zostały wykonane w styczniu i lutym tego roku u trzech kotek (Basia, Puma i Strzałka) i trzech kocurków (Amorek, Miłek i Płatek) będących pod naszą opieką. Jak na nasze możliwości sześć zabiegów w tak krótkim czasie to dużo, ale musieliśmy je wykonać. Dostaliśmy już część faktur, ale nie mamy tyle pieniędzy, żeby za nie zapłacić. Nie udało nam się zebrać potrzebnej kwoty, dlatego też organizujemy tę zbiórkę.

Kastracje00Czy warto kastrować koty? Oczywiście, że tak! Kastracja jest bardzo ważna i to z kilku powodów – to nie tylko przeciwdziałanie kociej bezdomności, ale także skuteczny sposób na profilaktykę prozdrowotną. Kastracja znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworów, np. raka listwy mlecznej lub jąder. Kotki warto kastrować przed pierwszą rują, a kocurki zanim zaczną znaczyć teren. Jeśli kotka już rodziła, ale ma małe, to trzeba odczekać, aż przestanie je karmić.

W pierwszej kolejności zabiegowi została poddana Basia, dzielna kocia mama, która mając trójkę swoich maluchów, przygarnęła trzy kocurki porzucone przez jej siostrę. Basia nie będzie już więcej rodzić i w końcu będzie mogła cieszyć się kocią beztroską, nie martwiąc się ani o swoje, ani o cudze dzieci.

Wykastrowaliśmy również trzech braci znalezionych na jednej z mazowieckich wsi. Gdy chłopcy do nas trafili, mieli raptem 7 tygodni. Niestety, nie udało nam się uratować ich matki i dwóch kociaków (nie wiemy, co się z nimi stało), więc kocurki wychowały się bez matki. Z kolei Puma i Strzałka to dzieci Dory, kotki z Jabłonnej koło Warszawy, która okociła się w podchodzącej wodą piwnicy. Nie było to bezpieczne miejsce dla kociej rodziny również ze względu na obecność kilku psów wrogo nastawionych do kotów, dlatego też musieliśmy zabrać stamtąd kocią rodzinę. A gdy nadszedł odpowiedni moment, wykastrowaliśmy wszystkie opisane wyżej koty.

OPIS LEKARSKIE >>TUTAJ<<

Prosimy, pomóżcie nam uregulować nasze zobowiązania wobec lecznic, które wykonały zabiegi. Jeśli będziemy mieć długi, nie będziemy mogli dalej pomagać kotom. Każdy grosz się liczy! Każda, nawet najmniejsza wpłata, przybliża nas do osiągnięcia celu, jakim jest opłacenie faktur. Dziękujemy!

NASZ CEL: 2000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • wtorek
  07 kwietnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 27 zł
 • sobota
  21 marca
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
 • niedziela
  15 marca
  Maciej Korneta wpłacił/a 10 zł
 • niedziela
  08 marca
  Julia Stanek wpłacił/a 100 zł
 • niedziela
  08 marca
  Donator anonimowy wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

1327.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 25

Koniec zbiórki: 05.04.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.