Fifi – malutka, 10-tygodniowa koteczka walczy o sprawność! POMÓŻ!

Mamy

1621.00 zł

pies
potrzebujemy

2800.00 zł

Darczyńcy: 30

Koniec zbiórki: 02.09.2019

Fifi jest pod opieką Pani Ilony od miesiąca. Została przygarnięta, wykarmiona i odrobaczona. Wydawało się, że wszystko będzie dobrze. Mała była zdrowa, szczęśliwa i nic nie zapowiadało nadciągających kłopotów…


Półtora tygodnia temu sielanka się skończyła, malutka zaczęła strasznie miauczeć i kuleć. Problemem okazała się prawa, tylna łapka. Po wizycie u weterynarza i zrobieniu zdjęć RTG okazało się, że to pęknięcie! Fifi miała ograniczony ruch i była na środkach przeciwbólowych. Doraźnie pomogło. Ale koteczka znowu zaczęła utykać i rozpaczliwie miauczeć. Podczas kolejnej już wizyty okazało się, że pęknięcie się odnowiło- mała dostała leki przeciwbólowe i skierowanie do ortopedy. Pan dr po wykonaniu kolejnego RTG stwierdził, że konieczna jest operacja i gwoździowanie łapy. Według diagnozy uraz malutkiej to tzw. pękniecie wzrostowe.

KARTA LECZENIA >>TUTAJ<<

Nie można było czekać, trzeba było działać natychmiast, bo koteczka cierpiała. Operacja to ogromny koszt, który przekracza możliwości Pani Ilony. Wykazała się ogromnym sercem przygarniając to kocie maleństwo i pragnąc zapewnić mu kochający dom. Pod swoją opieką ma kilka innych zwierzaków, które są przewlekle chore. Za kilka tygodni małą czeka następny zabieg, by usunąć gwoździe. I kolejne koszty… Pani Ilona czuje żal sama do siebie, że nie jest w stanie samodzielnie opłacić leczenia Fifi. I bardzo trudno jej prosić o pomoc, jednak jest w sytuacji bez wyjścia… Tu chodzi o zdrowie i szczęśliwą przyszłość małego kociaka, którego bardzo kocha.

Kochani, wiemy że macie ogromne serca i nie zostawicie Fifi bez wsparcia- dllatego prosimy was z całego serca o poMOC! Wierzymy, że dobro powraca- pokażmy, że tak rzeczywiście jest!

NASZ CEL: 2800 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • poniedziałek
  02 września
  Darowizna od użytkowników Facebooka wpłacił/a 270 zł
 • niedziela
  01 września
  Donator anonimowy wpłacił/a 28 zł
 • niedziela
  01 września
  Marta wpłacił/a 35 zł
 • wtorek
  27 sierpnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • poniedziałek
  26 sierpnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 100 zł
Brak Raportu
Mamy

1621.00 zł

potrzebujemy

2800.00 zł

Darczyńcy: 30

Koniec zbiórki: 02.09.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"769091.56"}] [{"count":"459"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.