Czarny nie może jeść, cierpi – zbiera na badania i zabieg usunięcia zębów! POMÓŻ!

Mamy

2012.00 zł

pies
potrzebujemy

2300.00 zł

Darczyńcy: 41

Koniec zbiórki: 09.09.2019

Czarny cierpi na niedoczynność nerek i FIV, niestety jak wiele kotów ma również problemy natury stomatologicznej. Obecnie ma już problemy z jedzeniem, konieczny jest zabieg usunięcia zębów. I tu pojawia się problem, bo ze względu na inne dolegliwości konieczne jest zrobienie dodatkowo echa serca, badań krwi oraz USG nerek. Łączny koszt? Ponad 2000 zł…


Czarny trafił pod opiekę Pana Pawła w 2015, właściwie to sam go na swojego opiekuna wybrał. Kiedy Pan Paweł spacerował ze swoim kotem, Czarny do nich dołączył i zawędrowali tak razem aż do domu. No i od tamtej pory są rodziną. Jednak już od początku nie było łatwo… Czarny wymagał nie tylko opieki, ale również pomocy. Koci katar, zapalenie skóry, pchły, zakażenie grzybami, ropień i złamany kieł- wymieniać można długo… Pan Paweł zawalczył o kocurka i wyprowadził go na prostą, choć nie było łatwo. Mimo to, nie był to koniec kłopotów, bo jak wszyscy wiemy te lubią się mnożyć... Czarny cierpi na niedoczynność nerek, ma też FIV.

Jego opiekun ponosi koszty stałych wizyt lekarskich i leczenia zachowawczego, specjalistycznej karmy dla kotów z niewydolnością nerek, płynów infuzyjnych do codziennych dializ, igieł i wszystkiego co niezbędne dla kocurka. Niestety problemy się piętrzą. Czarny ma poważne problemy z zębami. Z karty leczenia- „Stan jamy ustnej fatalny. Bardzo duża ilość kamienia. Stan zapalny przyzębia. Nadżerki nad kłami.”

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Kocurek ma problemy z jedzeniem. Konieczny jest zabieg ekstrakcji zębów. Jednak wcześniej trzeba wykonać echo serca, badania krwi i USG nerek. Wszystko razem, to ponad 2000 zł… Pana Pawła koszty te po prostu przerosły. Czy pomożecie temu wspaniałemu człowiekowi, który otworzył swój dom i serce na zwykłego, schorowanego kocurka z ulicy? Kochani, razem mamy wielką MOC pomagania. Do dzieła!

NASZ CEL: 2300 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • środa
  04 września
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • poniedziałek
  02 września
  Darowizna od użytkowników Facebooka wpłacił/a 20 zł
 • niedziela
  18 sierpnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 5 zł
 • czwartek
  15 sierpnia
  Kasia wpłacił/a 20 zł
 • środa
  14 sierpnia
  Ela wpłacił/a 50 zł
Brak Raportu
Mamy

2012.00 zł

potrzebujemy

2300.00 zł

Darczyńcy: 41

Koniec zbiórki: 09.09.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"769091.56"}] [{"count":"459"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.