Co robili wolontariusze w wakacje? Ratowali życie. Co robią teraz? Toną w długach… POMÓŻ!

Mamy

2100.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 21

Koniec zbiórki: 16.10.2019

Jak co roku w wakacje mieliśmy ręce pełne roboty. Z jednej strony brak domów tymczasowych, a z drugiej ratunek dla maluchów, które w schronisku by poumierały zarażone parwowirozą. Ostatecznie nie udało nam się uratować jednej suni… Reszta jest już w domach, a nam po maluchach zostały tylko długi, któych bez waszej poMOCY nie spłacimy...

Tpz02

Wakacje zaczęły się od dwóch suczek znalezionych przez dzieci przy rzece. Na szczęście trafiły od razu do domu tymczasowego i zupełnie zdrowe pojechały praktycznie od razu do domów stałych. Przy następnych nie było już tak kolorowo. Cztery wiejskie burki, nie ogrodzona posesja, bieganie po drodze. Cała czwórka zachorowała, były kroplówki, codzienne jeżdżenie do weterynarza oddalonego o pół godziny. Z rodzeństwa nie przeżyła jedna sunia. Reszta po ok. tygodniu doszła do siebie i pojechała do domów stałych – gdzie każde bardzo rozrabia i jest szczęśliwe!

Kolejna osoba, która psuła nam wakacje porzuciła zaledwie 1,5 miesięczne szczeniaki w krzakach koło zalewu. Maluchy się rozdzieliły i 3 trafiły do schroniska, po jednym dniu je zabraliśmy, a po tygodniu wszystkie były chore na parwowirozę.

 

Tpz01 Maluchy przeszły chorobę bardzo ciężko, opiekunka z domu tymczasowego walczyła o nie prawie 3 tygodnie, były strasznie słabe, ale udało się i wszystkie przeżyły i mają już domy.

Sunia, która trafiła do schroniska dzień po nich po tygodniu również zachorowała na parwowirozę i też było z nią ciężko, ale udało się jej pokonać chorobę, niestety na razie nie znalazła domu. Te ostatnie maluchy wykończyły nas finansowo najbardziej, dlatego bardzo prosimy o wsparcie, żebyśmy mogli pomóc kolejnym bo wiemy, że będą kolejne i też będziemy o nie walczyć…

Potrzebujemy waszej poMOCY! 

 

NASZ CEL: 2000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • sobota
  19 października
  Natalia Dymek wpłacił/a 300 zł
 • piątek
  18 października
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  17 października
  Donator anonimowy wpłacił/a 5 zł
 • wtorek
  15 października
  Padi wpłacił/a 30 zł
 • poniedziałek
  14 października
  Wieslawa Johnsen wpłacił/a 50 zł
19 Lis 2019
Wszystkie maluchy które były leczony znalazły super domy i niczego im nie brakuje. Są zdrowe, kochane i rosną jak na drożdżach...  :) 
Mamy

2100.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 21

Koniec zbiórki: 16.10.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.