Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1242.

Fox- pogryziony przez psy, wychudzony, porzucony kotek prosi o wsparcie w leczeniu!

Mamy

500.00 zł

pies
potrzebujemy

500.00 zł

Darczyńcy: 4

Koniec zbiórki: 12.07.2019

Foxa znalazła jedna z naszych młodych wolontariuszek na wsi. Miał rany z boku ciała i przy ogonie, dodatkowo był bardzo słaby i nie ruszał się. Pozostawiony sam, ranny, na pewno umarłby w ciągu kilku dni z głodu lub zagryziony przez psy... Nie mogliśmy do tego dopuścić. Teraz bardzo potrzebna jest Wasza POMOC! Bez niej nie damy rady.


Podjęliśmy trudną decyzję o zabraniu go, mimo że na koncie pusto. Umieściliśmy go w lecznicy dla zwierząt. Poza ranami i ogólnym osłabieniem okazało się, że Fox jest przeziębiony. Od razu podjęto leczenie i jak tylko wydobrzeje to zostanie wykastrowany i będziemy szukać dla niego domu. To piękny rudy kocur, bardzo towarzyski i miły, widać, że miał kiedyś dom, ale szczęście się skończyło… . Z dnia na dzień jest coraz silniejszy i wdzięczniejszy za okazaną mu pomoc. Mamy nadzieję, że na końcu tej drogi czeka na niego cudowny, odpowiedzialny dom, który już nigdy go nie porzuci.

A tymczasem musimy Was prosić o wsparcie finansowe… bez niego nie pomożemy kolejnym porzuconym zwierzętom. Pomóżcie nam opłacić leczenie i kastrację Foxa. Potem prosta droga do domu… To tylko "500 zł"... Ale dla nas to ogromna kwota. Jest Was tutaj tak wielu! Damy radę? Pomożecie?

NASZ CEL: 500 zł

Darczyńcy

 • poniedziałek
  28 sierpnia
  Andrzej wpłacił/a 450 zł
 • sobota
  26 sierpnia
  Dominika wpłacił/a 20 zł
 • środa
  23 sierpnia
  Lucyna wpłacił/a 20 zł
 • środa
  23 sierpnia
  Gosia wpłacił/a 10 zł
Brak Raportu
Mamy

500.00 zł

potrzebujemy

500.00 zł

Darczyńcy: 4

Koniec zbiórki: 12.07.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.