Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1242.

Ból, rozpacz i groźba kalectwa! Musieliśmy ratować Kajko, teraz prosimy Was o poMOC!

Mamy

3377.00 zł

pies
potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 77

Koniec zbiórki: 06.06.2019

Aktualizacja 06.06.2019

Kochani, minął miesiąc od operacji. Niestety od pewnego czasu Kajko kuleje, a gdy stoi podnosi nogę i trzyma ją uniesioną. Weterynarz go widział, ale na razie nie wiemy jaka jest przyczyna problemów. Jak tylko będziemy wiedzieć więcej, damy wam znać. Jednocześnie bardzo dziękujemy wam za wsparcie, trzymanie kciuków i ogromne serce jakie okazaliście Kajko. Jesteście wspaniali, ale przecież to już wiecie… ;)

Ból, silny, rwący, uniemożliwiający chodzenie, jedzenie, spanie, życie... Tak czuje się pies, który doznaje urazu zerwania więzadła krzyżowego w kolanie, wdaje się stan zapalny, a opiekun może tylko bezradnie stać i patrzeć na nieszczęście swojego ukochanego pupila...


Patrycja to młoda dziewczyna, która przyjęła Kajko pod swój dach, kiedy ten jeszcze był szczeniakiem. Od tamtej pory są właściwie nierozłączni. Ukochany pies i ukochany człowiek. Patrycja utrzymuje się sama z niewielkiej pensji. Ale wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że dziewczyna ma duże problemy z kręgosłupem. Jest pod stałą opieką lekarską, ponosi koszty badań i rehabilitacji. Do swojego lekarza dojeżdża aż 200 km... Dla osób z miasta taka podróż wydaje się nie do pomyślenia, czyż nie?

Kiedy Kajko zaczął mieć problemy z łapą, Patrycja od razu zabrała go do weterynarza. Nie było to proste...

Kajko jest duży i ciężki, ale czego nie robi się dla ukochanego psa. Lekarz szybko zdiagnozował zerwane więzadło krzyżowe w łapie. Koszt operacji i leczenia? Ponad 3000 zł... Patrycja zabezpieczyła psiaka w leki przeciwbólowe i zaczęła szukać pomocy dla ukochanego psa.

Zanim trafiła do nas, ból w łapie psa stał się nie do zniesienia. Kajko cierpiał i oznajmiał to głośnym płaczem. Patrycja skontaktowała się z nami tuż przed świętami. Ze względu na cierpienie zwierzaka i realne zagrożenie kalectwem dla Kajko, postanowiliśmy pomóc od ręki, nie czekając z wystawieniem zbiórki. Koszt operacji wyniósł 2530 zł. Do tego trzeba doliczyć badania, wizyty lekarskie oraz leki. Bardzo Was prosimy o pomoc w zebraniu 3000 zł...

Pomóżcie nam, pomóżcie Kajko!

NASZ CEL: 3000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • wtorek
  21 maja
  Aneta wpłacił/a 5 zł
 • wtorek
  21 maja
  Darowizna od użytkowników Facebooka wpłacił/a 1322 zł
 • poniedziałek
  20 maja
  Kamila wpłacił/a 50 zł
 • poniedziałek
  20 maja
  Ewa wpłacił/a 10 zł
 • poniedziałek
  20 maja
  Anna wpłacił/a 20 zł
Brak Raportu
Mamy

3377.00 zł

potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 77

Koniec zbiórki: 06.06.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.