Amadeusz i Gapcia- historia o kotkach dwóch, które jeść nie mogą i umrą jeśli im nie pomożemy...

Mamy

2704.00 zł

pies
potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 48

Koniec zbiórki: 28.07.2019

Warszawski Żoliborz, maleńka kawalerka, Pani Halina i 9 miziastych kotków. Rodzina, która ma tylko siebie... Panią Halinę odwiedziliśmy w jej domu na Żoliborzu. Jest karmicielką, która od wielu lat pomagała kotom wolnożyjącym w swojej okolicy. Zaczęła jako młoda dziewczyna, która połowę pensji zawsze wydawała na pomoc kotom. Tak jest do dziś. Tylko, że Pani Halinka nie ma już tyle siły co kiedyś...

Zresztą jako emerytka musiała skupić się na kotach, które zamieszkały z nią w domu. Co to za kotki? Każdy z nich był kiedyś podopiecznym, wolnożyjącym kotkiem. Pani Halina decydowała się na to by wziąć je do domu z powodu choroby, wypadku, zamknięcia piwnicy, nieprzyjaznych sąsiadów – czyli z powodu życiowych okoliczności. Gdyby nie ona, tych kotów dziś by już nie było. Obecnie to już starzejące się stadko ufnych zwierzaków. Najstarsze mają 18 i 17 lat, reszta 10, 9, najmłodszy ma 6 lat. Każdy z 9 kotów ma oddzielną teczkę, a w niej pełną dokumentację medyczną z wielu lat. Bo każdy z tych 9 kotów ma jakąś dolegliwość, którą Pani Halina leczy pod okiem lekarzy.

Koty jedzą różną karmę, wszystkie są zadbane i zadowolone z życia. Może mają ciasno, ale są bezpieczne i kochane.

Miesięczne utrzymanie kotów, zakup karmy, żwirku i opieka medyczna pochłaniają więcej jak połowę dochodu emerytki. To naprawdę ogromne koszty. A teraz dwa najstarsze, Gapcia (18 lat) i Amadeusz (17 lat), muszą przejść operację zębów z powodu silnego zapalenia – to częsta, kocia przypadłość. W gorszym stanie jest Amadeusz, który z powodu bólu odmówił jedzenia – musimy działać i to natychmiast, bo Amadeusz gotowy jest umrzeć z głodu...

OPIS LEKARSKI AMADEUSZA >>TUTAJ<< ORAZ OPIS LEKARSKI GAPCI >>TUTAJ<<

 

Potrzebujemy 2 500 zł na pokrycie kosztów badań oraz operacji zębów dla tych dwóch koteczków. Wierzymy, że pomożecie nam uratować ich życie i pomóc Pani Halince, która już poświęciła tym zwierzaczkom całe swoje życie! Bardzo prosimy o poMOC!!!

NASZ CEL: 2500 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • piątek
  12 lipca
  Bartlomiwj wpłacił/a 200 zł
 • piątek
  12 lipca
  Darowizna od użytkowników Facebooka wpłacił/a 324 zł
 • czwartek
  11 lipca
  Anna wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  11 lipca
  Zuzanna wpłacił/a 30 zł
 • środa
  10 lipca
  Anna wpłacił/a 30 zł
Brak Raportu
Mamy

2704.00 zł

potrzebujemy

2500.00 zł

Darczyńcy: 48

Koniec zbiórki: 28.07.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.