Gucio - NIEWIDOMY STARUSZEK ZNALEZIONY NA ZAMARZNIĘTYM STAWIE ZBIERA NA HOTEL...

Mamy

700.00 zł

pies
potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 22

Koniec zbiórki: 01.03.2020

GucioGucio może nawet miał kiedyś dom, ale to było dawno. Został znaleziony na zamarzniętym stawie. Przemarznięty i przerażony, bo przecież nie widział nic dookoła. Co myśli wtedy pies? Kogo wzywa na ratunek? Kto go tam zostawił? Tego nie wiemy, może nawet nie chcemy wiedzieć. Trafił do schroniska skąd szybko udało nam się zabrać go do hotelu dla zwierząt. Tutaj pięknie dochodzi do siebie. Choć w organizmie ma stan zapalny, wskaźniki nerek i wątroby są mocno poza normami, ale walczymy dzielnie, a on razem z nami. Chcielibyśmy zapewnić mu warunki domowe, miłość i opiekę jak w domu. Niestety to kosztuje. 400 zł miesięcznie plus karma i weterynarz. Ale zasługuje na to! Prawdopodobnie nigdy nie miał prawdziwego domu. Nikt nigdy o niego nie dbał, więc porzucenie na zamarzniętym stawie okazało się jego wybawieniem.

On ma tylko nas, a my mamy tylko Was- Darczyńców, którzy pomogą nam utrzymać Gucia w hoteliku. My natomiast możemy obiecać Wam, że już do końca życia będzie mu ciepło, będzie miał miłość, opiekę i pełny brzuszek. Jak tylko dojdzie do siebie rozpoczniemy akcję poszukiwania domu stałego dla Gucia, takiego na jakiego zasłużył. Ale póki co potrzebujemy wsparcia finansowego! Pomożecie? Wasza poMOC ma MOC!

07.01.2020

Mamy pierwszy tegoroczny cud- Gucio znalazł dom! Niestety dla wolontatriuszy to nie oznacza końca kłoptów finansowych- musieli pokryć koszty hotelu, wizyt w lecznicy no i transportu Gucia do nowego domu. Obiecali również wsparcie domu stałego w doprowadzeniu psiaka do pełni sił, a do tego jeszcze długa droga, bo nerki i wątroba są w słabym stanie. Dlatego to jeszcze nie koniec kosztów... Bardzo cieszymy się, że Gucio dostał szansę, znalazł wspaniały dom, ale musimy was prosić o poMOC w doprowadzeniu zbiórki do końca. Możemy na was liczyć?  

NASZ CEL: 2000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • sobota
  22 lutego
  Marcin Olczak wpłacił/a 10 zł
 • niedziela
  09 lutego
  Anna P. wpłacił/a 10 zł
 • niedziela
  09 lutego
  Beata wpłacił/a 10 zł
 • sobota
  08 lutego
  Donator anonimowy wpłacił/a 5 zł
 • piątek
  07 lutego
  Donator anonimowy wpłacił/a 5 zł
Brak Raportu
Mamy

700.00 zł

potrzebujemy

2000.00 zł

Darczyńcy: 22

Koniec zbiórki: 01.03.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"822506.56"}] [{"count":"499"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.