Fifi – kotka wyrzucona na ulicę z powodu padaczki... Błagamy o pomoc aby ustabilizować jej stan!

Mamy

670.00 zł

pies
potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 13

Koniec zbiórki: 28.11.2019

Fifi to młoda kotka, którą ktoś wyrzucił na ulicę. Zapewne z powodu padaczki. Pani Lucyna, która przygarnęła kicię, chce o nią walczyć, ale potrzebuje naszej poMOCY!

Fifi101

Fifi to młodziutka kotka. Lekarz twierdzi, że musiała urodzić się wczesną wiosną tego roku. Oswojona, garnąca się do ludzi, mrucząca i ciekawska. Jak to kociak... W czerwcu pojawiła się na podwórku przy domu, w którym mieszka pani Lucyna i jej niepełnosprawny wnuk. Kotka podchodziła do ludzi, miauczała, szukała pomocy. Pani Lucyna obserwowała malutką kilka dni. Ale kiedy nikt z sąsiadów nie reagował, a mała stawała się coraz chudsza i coraz smutniejsza, postanowiła zwierzaka przygarnąć. To nie była łatwa decyzja...

Pani Lucyna jest jedyną opiekunką niepełnosprawnego, 14-letniego wnuka. Mają też małego pieska – przyjaciela Dawida. Utrzymują się ze skromnej renty. Pani Lucynka też dorabia trochę w weekendy aby posklejać dzień za dniem.

Fifi102

Doszła jednak do wniosku, że poradzą sobie z opieką nad taką niedużą kotką. Nawet przez chwilę nie przypuszczała, co się zaraz stanie. Zaledwie kilka dni po przygarnięciu Fifi, kotka dostała pierwszego ataku padaczki. Od czerwca do polowy września ataki były cztery. Pani Lucyna zabrała kotkę do lekarza, gdzie zrobiono małej podstawowy komplet badań. Jednak teraz, kiedy ataki się nasiliły, konieczne jest wykonanie bardziej specjalistycznych badań i ustalenie przyczyny padaczki, której te wcześniejsze badania nie wykazały.

Bardzo prosimy o pomoc! Fifi, poza atakami, to normalna, wesoła koteczka, dziecko jeszcze, która uwielbia biegać, bawić się i płatać figle. Ustalenie przyczyny padaczki i wprowadzenie odpowiednich leków może dać jej jeszcze długie i szczęśliwe życie.

OPIS LEKARSKI FIFI >>TUTAJ<<

Zróbmy razem to, czego nie zrobili dla kotki poprzedni ludzie. Zapewne zaraz po ujawnieniu się padaczki wyrzucili maleńką na ulicę... My razem możemy odmienić los Fifi. Pomóżcie nam!

NASZ CEL: 3000 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • niedziela
  01 grudnia
  Donator anonimowy wpłacił/a 30 zł
 • niedziela
  03 listopada
  Maja wpłacił/a 20 zł
 • czwartek
  24 października
  Donator anonimowy wpłacił/a 15 zł
 • czwartek
  17 października
  Agata Batorczak wpłacił/a 100 zł
 • poniedziałek
  14 października
  Marcin Olczak wpłacił/a 10 zł
Brak Raportu
Mamy

670.00 zł

potrzebujemy

3000.00 zł

Darczyńcy: 13

Koniec zbiórki: 28.11.2019

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"844507.45"}] [{"count":"513"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.