Szanta- bolą mnie zęby, mam chore serduszko... Moja opiekunka robi co może, ale już nie ma jak mnie leczyć... Pomożecie mi?

Mamy

427.00 zł

pies
potrzebujemy

1700.00 zł

Darczyńcy: 7

Koniec zbiórki: 01.03.2020

Mam już ok. 10 lat... Mnie i mojego brata wiele lat adoptowała nasza ukochana opiekunka. To dzięki niej nie spędziliśmy dzieciństwa w schronisku... Ale teraz wiek zrobił swoje, mam chore serduszko. Teraz popsuły mi się zęby i bolą bardzo, prawie przestałam jeść... Moja opiekunka jest emerytką, ale opiekuje się najlepiej jak może mną i moim bratem... Ale widzę, jak bardzo jest jej ciężko. Piszę do Was bo bardzo kocham moją opiekunkę i jest mi przykro, że jest je tak ciężko przeze mnie... Pomóżcie mi proszę wyleczyć ząbki, z resztą już sobie sami poradzimy...

Szanta0Opiekunka Szanty jest na niewielkiej emeryturze. Życie tak się potoczyło, ze miesięczne świadczenie wynosi mniej niż.. 500 zł. Oczywiście opiekunka suni troszkę sobie dorabia różnymi, dorywczymi pracami i tak łata miesięczny budżet. Największym kosztem jest kupno leków na chore serce Szanty. Szanta na serce choruje właściwie od zawsze, choroba została wykryta już po adopcji suni. A teraz doszedł stan zapalny pyszczka i gardła, który bez zabiegu uśnięcia zębów będzie cały czas nawracał sprawiając suczce dużo bólu i uniemożliwiając jej jedzenie.

OPIS LEKARSKI >>TUTAJ<<

Koszt badań, wizyt kontrolnych, operacji i leczenia pooperacyjnego wyniesie ok. 1700 zł. Bardzo prosimy o poMOC w zebraniu tej sumy.

Sami sobie bez Was nie poradzimy!

Aktualizacja 10.02.2020

SzantaaSzanta kaszle kilka razy dziennie co oznacza ze jeszcze dojdzie zwiększona dawka leków na serce, a jak do tej pory systematyczne leki kosztują miesięcznie 300 zł – to koszt samych leków, oprócz tego specjalistyczna dieta, potrzebne jest też badanie USG - którego opiekunka na razie nie może wykonać ze względów finansowych- koszt to kolejne 160 zł, a dotychczasowe leczenie to już kilkaset złotych. Szanta je dosyć dobrze, na spacerach dzielnie gania. Jednak to chory pies, który potrzebuje pomocy i leczenia. Dlatego tak bardzo potrzebne jest wasze finansowe wsparcie. Kochani, prosimy, pomóżcie!

NASZ CEL: 1700 ZŁ

INFORMACJA DLA DARCZYŃCÓW

Darczyńcy

 • sobota
  22 lutego
  Marcin Olczak wpłacił/a 10 zł
 • sobota
  08 lutego
  Karina Wiącek wpłacił/a 100 zł
 • sobota
  08 lutego
  Edyta Krawczyk wpłacił/a 60 zł
 • piątek
  07 lutego
  Donator anonimowy wpłacił/a 10 zł
 • czwartek
  06 lutego
  Donator anonimowy wpłacił/a 50 zł
Brak Raportu
Mamy

427.00 zł

potrzebujemy

1700.00 zł

Darczyńcy: 7

Koniec zbiórki: 01.03.2020

Pomagaj regularnie - to proste!

 • img

  Ustaw płatności cykliczne

  Nawet niewielka kwota wpłacana regularnie bardzo nam pomoże.

 • strzałka
 • img
  logo

  Podepnij kartę kredytową lub konto PayPal

 • strzałka
 • img

  Udostępniaj

  Zachęcaj innych do działania!

[{"amount":"822506.56"}] [{"count":"499"}]

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.